משחקי עיצוב

בדף זה אני רוצה לכתוב לכם על משחקי עיצוב שונים ומגוונים. ישנם המון משחקי עיצוב מגניבים ומדליקים במיוחד וישנם גם הרבה סוגים של משחקי עיצוב כיפים ומהנים! משחקי עיצוב ,גם הם, כמו עוד הרבה משחקים אחרים נחשבים למשחקים שנועדו לבנות וילדות.  זה ש משחקי עיצוב הם משחקים שנחשבים למשחקים שבנות אוהבות ומשחקות בהן מתבטא בכך ששמים את ה משחקי עיצוב בקטגוריה של בנות (בהנחה ויש קטגוריה שלמה באתר של בנות, במידה ואיןמשחקי עיצובקטגוריה שלמה אז בטוח יש בתוך המשחקים קטגוריה למשחקי בנות שבם נכללים גם ה משחקי עיצוב ).

קודם כתבתי על כך שיש הרבה סוגים של משחקי עיצוב ועכשיו אני בעצם רוצה לספר לכם ולכתוב לכם מה הם הסוגים האלה בעצם של ה משחקי עיצוב ...יש את הסוג של משחקי עיצוב שהוא בעצם שצריך לעצב בית, לשים את הרהיטים במקומות מתאימים, לבחור צבעים לרהיטים, לבחור איזה רהיטים אתם בכלל רוצים לשים, אם לשים וילון בחלון או לא, ועוד המון דברים שאפשר לעצב ולהכניס לתוך בית. יש משחקי עיצוב שגם הם קשורים בבתים, אך הפעם המטרה היא לא לעצב את התוכן של הבית, אלא לעצב את צורתו של הבית, ב משחקי עיצוב אלה אתם מחליטים באיזה גודל יהיה הסלון, באיזה גודל יהיה המטבח ובאיזה צורה יהיה כל אחד מהם ובכלל איך ייראה כל חדר וחדר בבית. ישנם גם משחקי עיצוב שבכלל לא קשורים לבית, כלומר אפשר לעצב עוד המון דברים, יש גם משחקי עיצוב שבהם נותנים לכם גינה או גן כלשהוא ואתם תצטרכו לעצב אותו, אם אנחנו מדברים על ה משחקי עיצוב שנותנים לכם לעצב גינה או ערוגה אז לפעמים תאלצו גם להחליט איפה לשתול מה וכדומה. יש גם עוד סוגים של משחקי עיצוב מלבד אלה שכתבתי לכם עליהם עד עכשיו, גם משחק בו אתם מאפרים בובה או דמות כלשהיא [משחקי  איפור – ראו דף שפרסמתי], זה גם נחשב לסוג של משחקי עיצוב כיוון שאתם מעצבים את הפנים של הדמות אותה אתם מאפרים. מלבד איפור ובתים ודברים כאלה, יש גם משחקי עיצוב בהם אתם צריכים לעצב שמלות, בגדים, ב משחקי עיצוב אלו הרבה פעמים תצטרכו לסמן בעיפרון או משהו סימונים על הבד וכך לגזור אותו ולבסוף צריכה לצאת חולצה או שמלה או כל בגד אחר שעולה לכם כרגע א ו במהלך המשחק לראש.

כמו שכתבתי עד עכשיו ישנם המון סוגים של משחקי עיצוב ולא אוכל לפרט לכם על כולם, מה שבטוח זה ש משחקי עיצוב זה משחקים ממש כיפים ומגניבים ואני ממליץ לכם, במידה ואתם אוהבים משחקי עיצוב ,לכו על זה ושחקו! 


תוכן פוגע