משחקי באבלס .

בדף זה אכתוב לכם על משחקי באבלס או משחקי בבלס [כל אחד איך שהוא כותב את זה, הכתיב הנכון יותר זה משחקי באבלס ].

משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) זה בא מהאנגלית, כאשר באנגלית באבלס [bubbles] זה בועות. זאת אומרת ש משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הם משחקים שיש בהם בועות, שמרכז המשחק עוסק בבועות.

לרוב ב משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) המטרה היא לפוצץ את הבועות שנמצאות על המסך בדרכים אלו ואחרות. בכל משחק הדרכים לפוצץ את הבועות שונה. ישנם משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) שצריכים לירות חצים לעבר הבועות וכך בעצם לפוצץ אותם ויש רף מסוים של בועות שאותם צריכים לפוצץ וכך לעבור שלב, ישנם משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) שהם בעצם רוב  ה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) שאני מכיר, שבם יש על הלוח כבר בועות בצבעים או בועות בצורות, ובשביל לפוצץ את הבועות צריך לירות בועה בצבע מסוים על בועות באותו צבע שצמודות אחת לשניה על מנת ליצור רצף של שלוש בועות באותו צבע וכך הן יתפוצצו. זה  ה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הקלאסיים שקיימים.

משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) אלו משחקים שמתאימים כמעט לכל גיל, בערך מגיל שבע ועד גיל 90, אני אישית מכיר ילדים בכיתה א' משחקים ב משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) ואני מכיר גם אנשים בגיל הזקנה שלהם, בסביבות גיל ה 70 משחקים ב משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) ואפילו טובים בזה מאוד ומנצחים נערים בגילאים 18. ה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הגיעו גם לדור הטלפונים החדש של טלפוני המגע והטאץ', כל האייפונים, והגלקסי למינהם וגם לטלפוני המגע האחרים השונים, דבר זה [שה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הגיעו לטלפונים החדישים] מראה, שכמה שה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הם משחקים שהמציאו לפני הרבה שנים והם כביכול ישנים, הם עדיין משחקים שילדים ומבוגרים ובעצם כולם מאוד אוהבים לשחק בהם. משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הם משחקים המרתקים אותנו בני האדם למחשב באופן מוזר ובלתי ניתן להסברה [אני אישית בכל אופן לא מוצא לכך הסבר הגיוני, כנראה שזה פשוט ממש כיף לנו].

אני בטוח שגם בעתיד הקרוב והרחוק ימשיכו בני האדם לשחק ב משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) ולא יפסיקו עם זה מכיוון שעובדה שזה מחזיק כבר כמה עשורים סוגי המשחקים האלה, ואני גם בטוח שהטכנולוגיה עם השנים תשפר ותקדם את ה משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) ותמציא עוד משחקים מהצורה הזאת.

כמעט בכל אתר שיש בו דפים שלמים המוקדשים למשחקים תוכלו למצוא קטגוריה שלמה של משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) וזאת משום כמו שאמרתי כבר ש משחקי באבלס (או משחקי בבלס ) הם משחקים שהם מאוד פופולארים ומשחקים שאנשים אוהבים מאוד לשחק בהם.

ברצוני להודות לכם על כך שקראתם את הדף הזה בנושא משחקי באבלס (או משחקי בבלס ).

 

תוכן פוגע