משחקי פעולה .

כל מה שנכתב פה או בדפים אחרים הוא לדעתי האישית בלבד וללא כוונה לפגוע באף אחד או אחת.

כמו שבשאר הדפים  כתבתי לכם על מגוון רחב של משחקים ודברים אחרים כך גם כאן בדף זה אני אכתוב לכם על סוג נוסף של משחקים שזה בעצם ה משחקי פעולה .

אם את משחקי הבישול קישרו למשחקי בנות אז ניתן לקשר את ה משחקי פעולה למשחקי בנים. לרוב ב משחקי פעולה משחקים בנים ולא בנות כמו שבנות משחקות יותר באיפור וכדומה מאשר בנים. זה כמובן לא אומר ש משחקי פעולה הם רק לבנים, כמובן שגם בנות יכולות לשחק ב משחקי פעולה ואקשן וזה גם מקובל ובסדר לחלוטין.

מה הם בכלל משחקי פעולה ? משחקי פעולה , כשמם, הם משחקים שיש בהם פעולה, ב משחקי פעולה תמיד קורים דברים, דברים משתנים, תמיד יש פעולה ודברים שקורים כך שכשאר ילד משחק ב משחקי פעולה לא ישעמם לו כל כך מהר והוא יישאר במשחק למשך הרבה זמן ולא יחפש ישר משחקים אחרים. זהו היתרון שיש ב משחקי פעולה ; הילדים לא עוזבים ולא יוצאים מה משחקי פעולה בכזאת מהירות דבר שנותן להוריהם שקט מהילדים כי הם מרוכזים מידי במשחק ונכנסים למשחק עצמו וחיים כאילו הם בתוך המשחק. זה יתרון נורא משמעותי ב משחקי פעולה כי לדוגמא משחקי בנות יכולים מאוד לשעמם את הילדים [בעיקר הבנים] כי בדרך כלל אין שם כל כך פעולה כמו שיש במשחקי פעולה .

משחקי פעולה הם בדרך כלל משחקים של אקשן, יריות, מלחמות, וכל מיני דברים שבדרך כלל קשורים למה שנקרא סוג של אלימות אבל לא באמת אלימות, לא אלימות שיכולה להזיק. יש הורים הרואים ב משחקי פעולה משחקים לא חינוכיים ולא מתורבתים מספיק ומונעים מילדיהם לשחק ב משחקי פעולה . זהו החיסרון המשמעותי של משחקי פעולה , משחקים שבדרך כלל אלימים, גורם לכך שהורים לא ירשו לילדיהם להיכנס למשחקים אלו. רוב הילדים אוהבים משחקי פעולה ויריות ומלחמה כי כמו שאמרתי כבר קורים בהם תמיד דברים ואף פעם לא משעמם.

לדעתי האישית משחקי פעולה הם משחקים מאוד יעילים כל עוד אנו נותנים לילדנו להשתמש בהם בגבול מסוים, בגבול שלא יגיע למצב שהילדים מכורים ל משחקי פעולה כמו שאנו לא רוצים שילדנו יהיו מכורים לשום דבר אחר.

ילדיי אוהבים מאוד משחקי פעולה ולכן אני מגביל אותם בכל יום לשעה מקסימום של משחקי פעולה כדי שלא ידרדרו למקומות שאף הורה לא רוצה שילדיו ידרדרו, ובמיוחד לא כשיש אפשרות לעצור זאת ובמיוחד לא כשזה בא ממשחק מחשב "מטופש" – משחקי פעולה .

תודה על קריאתכם (:

 

תוכן פוגע