משחקי כדורים .

בדף זה אכתוב לכם על משחקי כדורים .

משחקי כדורים זה משחקים שמשחקים איתם עם כדורים (או כדור), משחקי כדורים יכולים להחיל כל סוג של כדורים, כדור כדורגל, כדור כדורסל, כדור פינג- פונג, טניס, בייסבול, ועוד ועוד כדורים מסוגים שונים. כל עוד יש את הדבר הזה שקרא כדור אז אפשר להכניס את המשחק לתוך קטגוריית משחקי כדורים .

משחקי כדורים זה דבר נורא חשוב בגלל שבשביל לשחק ב משחקי כדורים לרוב צריך לצאת החוצה ולהיות עם חברים ולא להתקבע מול המחשב,  ועם משחקי כדורים גם מפתחים את השרירים ומפתחים את ההתפתחות של הגוף, ועושים ב משחקי כדורים גם כושר גופני דבר החיוני מאוד לגוף האדם. ישנם המון סוגים של משחקי כדורים כמו שאמרתי, כמו כדורגל וכדורסל, ומשחקי כדוריםטניס, ברוב משחקי הכדורים , במידה ויש לך קורדינציה טובה אז סביר להניח שאתה תהיה טוב ב משחקי כדורים , כי ב משחקי כדורים צריך קורדינציה בין העין לרגל או בין העין ליד [תלוי שוב במשחק, במידה וזה כדורגל אז צריך קורדינציה בין העין לרגל]. ב משחקי כדורים בספורט ישנם המון ענפי ספורט ותחרויות עם מדליות וליגות וגביעים והכל הכל, לדוגמה הכדורסל יש בעולם המון קבוצות כדורסל ויש ליגות מסוימות וכל אחת מתחרה מול השנייה כדי לזכות בגביע של כדורסל שהוא בעצם חלק מה משחקי כדורים המוכרים לנו.

מה שקרה בשנים האחרונות זה תופעה מאוד שלישית מצד אחד ומאוד חיובית מצד שני [לדעתי].

מה שקרה זה בעצם שלקחו המון משחקי כדורים אם לא את כל ה משחקי כדורים שקיימים כיום בעולם ועשו להם משחקים במחשב, אז כיום יש משחקי כדורים גם במחשב דבר שגורם לילד להישאר עוד יותר מקובע למחשב ולא לזוז ממנו על מנת לשחק ב משחקי כדורים ומשחקים אחרים ושונים למינהם. השליליות שבתופעה זו זה שכמו שאמרתי הילד מתקבע למחשב ולא זז ממנו ונשאר מול המחשב בשביל לשחק ב משחקי כדורים ומשחקים שונים ואחרים ולא יוצא החוצה עם חברים לשחק ב משחקי כדורים אמיתיים ולהפעיל את השרירים ולעשות כושר גופני שחיוני לגופינו מאוד. בנוסף לכך שלא עושים כושר גופני בגלל ה משחקי כדורים שבאינטרנט גם ילדים עלולים לאבד חברים אמיתיים בגלל המחשב. הדבר החיובי שבתופעה זו – של משחקי כדורים באינטרנט, זה בעצם זה הדבר שסותר את הדבר השלילי. כלומר כך שהילדים נשארים בבית זה מרגיע אותנו מצד שני, למה ? אנחנו ההורים תמיד מודאגים מה הילד עושה עכשיו, לחוצים שהוא לא מידרדר לדברים לא טובים כשהוא מחוץ לבית וברגע שיש משחקי כדורים באינטרנט הילד לא צריך לצאת מהבית בשביל לשחק ב משחקי כדורים כי יש לו את זה באינטרנט.

 

מודה לכם מאוד על קריאתכם והתעניינותכם בקשר ל משחקי כדורים ולשאר הדברים שכתבתי עליהם (:

תוכן פוגע