משחקי מירוצים .

לפי הכותרת של הדף אתם יכולים להבין שגם בדף זה אני אכתוב לכם על סוג נוסף של משחקים ( משחקי מירוצים ) ולא על משהו אחר לא קשור כמו פסטיגל או פייסבוק, כן, אני ממשיך במסורת של כיף לילדים וכותב דף נוסף על סוג של משחקים, משחקי מירוצים .

משחקי מירוצים לקוחים גם הם מהמציאות כמו המון סוגים שונים של משחקים... משחקי מירוצים זה בעצם שיש כמה כלי רכב (שזה יכול להיות אופנועים, מכוניות, מכוניות מרוץ ואפילו משאיות) או כמה בני אדם (באינטרנט ב משחקי מירוצים יותר נפוץ כלי רכב מאשר בני אדם), ואתה רק אחד מהכלי רכב שיש במסך או שאתה בן אדם אחד משאר בני האדם שיש על המסך והמטרה שלך היא לעקוף את כולם ולהגיע ראשון אל סוף המסלול שמסומן בדרך כלל בדגלים. ברוב ה משחקי מירוצים , אם לא בכל ה משחקי מירוצים , אתה נמצא בסוף השיירה של משחקי מירוציםכלי הרכב או בסוף השיירה של בני האדם שמתחרים מולך, דבר הגורם לכך שיהיה לך יותר קשה לעקוף אותם והופך את ה משחקי מירוצים למאתגרים וכיפים יותר.

ילדים אוהבים משחקי מירוצים לרוב כי הם נחושים לנצח בכל מצב כמו שנחושים לנצח בשאר המשחקים, רק שבשונה משאר המשחקים שילדים רוצים לנצח בהם, ב משחקי מירוצים יש מי שמתחרה מול הילד, ואם הילד שמשחק ב משחקי מירוצים האלו לא ימהר ויתמיד במשחק הוא יפסיד, ובשונה ממשחקים רגילים, ב משחקי מירוצים אי אפשר ללכת אחורה, כי ברגע שאתה הולך אחורה אתה רק מפסיד יותר כי אתה נותן למתחרים שמולך לעקוף אותך ולנצח אותך ביותר קלות מאשר אם תתחרה ב משחקי מירוצים אלו כמו שצריך.

אם הילד לא היה חשוף לדבר הזה שנקרא מרוצים בחיים, ואז הוא נכנס לאינטרנט, לביגו משחקים, או לדף הבית הראשון שלי משחקים, או לכל אתר אחר עם משחקים, ונכנס לקטגוריה של משחקי מירוצים ועכשיו הוא יודע מה זה באמת מרוצים אז יוצא שה משחקי מירוצים עשו דבר יעיל מאוד וחשפו את הילד לעולם של מרוצים, ואולי בזכות ה משחקי מירוצים הילד ירצה להשתתף במרוצים אמיתיים ולא רק במחשב. גם אם הילד הכי מה זה מרוצים בחיי היום יום, ברגע שהוא משחק ב משחקי מירוצים דבר זה עלול לגרום לו לרצות להשתתף בתחרויות מרוץ אמיתיות ולא רק לשחק ב משחקי מירוצים דבר שגורם שהילד ירצה לעסוק בספורט וכושר גופני, דבר המחנך כמו שצריך את הילד ונותן לו חינוך נכון.

תודה רבה על קריאתכם (:

תוכן פוגע