משחקי יריות

בדף זה אני אכתוב על משחקי יריות וכל מיני דברים שקשורים ל משחקי יריות ויריות ומלחמות וכל מיני דברים כאלה אחרים ומגניבים ומרהיבים במיוחד על משחקי יריות ועוד משחקים אחרים אך כמו שהבנתם בדף זה אתמקד ב משחקי יריות ויש עוד דפים באתר שמתמקדים במשחקים אחרים ובדברים אחרים גם לגמרי אתם מוזמנים להיכנס ולבקש בכל הדפים שלי ולקרוא את כל מה שכתבתי על כל המשחקים והדפי צביעה והפייסבוק והכל הכל.

אז אני אתחיל לספר מה אני יודע על משחקי יריות ומה אני חושב על משחקי יריות , ואם אני חושב שיש בהם יתרונות או חסרונות או שניהם.

כמו שכתבתי בשאר הדפים על שאר הסוגי משחקים [בנות, בישול, אופנועים, תפקידים וכו וכו'], משחקי יריות כמו שאר המשחקים, יש ילדים שנורא אוהבים את הסוג הזה של המשחקים שיש יריות, מלחמה, אקשן! משחקים אלו מרתקים את הילדים שאוהבים סוגים אלו של משחקי [ משחקי יריות ומלחמה וכדומה] אז הם מרתקים אותם למחשב והם יכולים לשחק בהם שעות. זה כמובן גם יתרון וגם חסרון שיש ב משחקי יריות כמו בשאר המשחקים בכלל. היתרון בדבר שזה מקל על ההורים מאוד כל הקטע שיש לילדים מה לעשות ולא צריכים להעסיק אותם כי אנו יודעים שהם במחשב משחקים ב משחקי יריות או במשחקים אחרים כאלה ואחרים שיש באינטרנט. אז זה נורא מועיל לנו כי זה מאפשר לנו זמן משלנו ומאפשר לנו ההורים לעבוד בשקט או לנוח בשקט. זה היתרון בכל ש משחקי יריות מרתקים את הילדים למחשב. החיסרון בכך ש משחקי יריות מרתקים את הילדים למחשב הוא בעצם זה שהילדים יתמכרו למחשב ולא יצאו החוצה לשחק עם חברים אמיתיים, וה משחקי יריות ישגעו להם את המוח ויטחנו להם את המוח ובעצם זו הדאגה הכי גדולה של כל הורה, שהילד שלו יתמכר ל משחקי יריות או שהילד שלו יתמכר למשהו בכלל. התמכרות לדברים היא  דבר רע לא משנה במה מדובר גם אם מדובר במחשב וגם אם מדובר ב משחקי יריות וגם אם מדובר בנעליים זה ממש לא משנה! משחקי יריות זו סתם דוגמא כי על משחקי יריות הדף עוסק.

כמובן שאם ההורים ידעו לשלב גם את הנתינה של המחשב לילד שיהנה מ משחקי יריות ומשחקים אחרים באינטרנט וגם את הקטע של ההגבלה של השעות במחשב וההפצרה לצאת החוצה לשחק עם חברים ולבלות גם מחוץ לאינטרנט זה יכול להיות נורא יעיל ומושלם!

תודה שקראתם (:

תוכן פוגע