משחקי אופנועים

 

בדף זה אני אכתוב על משחקי אופנועים מגניבים ומרהיבים במיוחד באינטרנט.

משחקי אופנועים לרוב זה משחקי תחרות בו אתה משחק בתור אופנוע ואתה אמור לנצח בתחרות ולעקוף את כולם במסלול ולהיות האופנוע הראשון במשחק וכך לנצח את המחשב או את השחקנים שמולם אתה מתחרה ב משחקי אופנועים אלה.

ישנם משחקי אופנועים שהם לא משחקי תחרות ומה שבסך הכל צריך לעשות זה להגיע מנקודה אחת לנקודה שנייה כאשר בין שתי הנקודות קיים מסלול בקו ישר, או מסלול בצורה כלשהיא, שבדרכו של המסלול שב משחקי אופנועים אלה ישנם המון מכשולים ועליות וירידות, ובורות ותעלות, ודוקרנים שצריך לעקוף ב משחקי אופנועים אלו. ב משחקי אופנועים כמובן שישנם דמויות של אופנועים כלומר "ציורים"
או תמונות של אופנועים שאיתם השחקן משחק, ברור שלא אופנועים אמיתיים כמו בשאר המשחקים באינטרנט, הכל דמויות... ב משחקי אופנועים האופנוע לרוב נראה כמו במציאות ומראים אותו מהצד שלו, כלומר שני גלגלים, מושב, ללא גר, ידיות בצד האופנוע להתנעה ואחיזה, והכל הכל כמעט כמו במציאות רק שכאן ב משחקי אופנועים לרוב אין אפשרות לראות

 

משחקי אופנועים

את כל האופנוע אלא רק את הפרופיל שלו.

בתכלס אין ממש הבדל בין משחקי אופנועים לבין משחקי מרוץ אחרים שהם עם מכוניות או אופניים או מטוסים או כל דבר אחר, הדבר השונה היחיד שאני כרגע מוצא ב משחקי אופנועים ממשחקים אחרים של מכוניות וכדומה הוא זה שבמידה ויש מכשולים במשחק של ה משחקי אופנועים שעליהם אנו מדברים אז כמובן שבאופנוע יהיה יותר קשה כי מבחינה פיזיקאלית  לאופנוע יש פחות שיווי משקל כי הוא עומד על שני גלגלים ולא על 4, וגם, ב משחקי אופנועים האפקט של הנפילה של האיש הוא הרבה יותר יפה מאפקט נפילה של אדם ממכונית כיוון שכאן האדם עף לגמרי מהאופנוע וזה דבר שילדים ונערים משום מה אוהבים, כלומר אוהבים אקשן.

לדעתי משחקי אופנועים הם משחקים בדרך כלל לא חינוכיים כי כמו שכתבתי ב משחקי אופנועים האדם לרוב נופל מהאופנוע ובדרך כלל נוטים להמחיש את זה בצורה מזעזעת שהילדים שלנו לומדים להתרגל אליה ולא להזדעזע מזה וזה הופך את החינוך שאנו מקנים להם לפחות טוב. יותר מזה ברגע שהילד מתחיל לשחק ב משחקי אופנועים ודברים שקשורים לאופנועים זה נותן לו רצון עז לרצות אופנוע במציאות דבר שאני מניח שרוב ההורים לא רוצה שיקרה כי כולנו יודעים כמה אופנוע זה דבר מסוכן במיוחד בגיל הזה של הנוער שבו שותים וכו'...

 

תודה רבה על קריאתכם! (:

 

תוכן פוגע