משחקי כדורגל

 

הנה פתחתי דף שלם העוסק ב משחקי כדורגל באינטרנט וברשת וב משחקי כדורגל באופן כללי בעולם היפה והקסום שלנו.

הדף נפתח לאור בקשה ממשתמש אחד שקרא את שאר הפוסטים שלי על משחקים אחרים ועל הפסטיגל והפסטיבל, לא הפואנטה! הפואנטה היא שהוא ביקש שאני אכתוב פוסט על משחקי כדורגל ואני רוצה להודות באופן אישי שבאמת קראתם את הפוסטים והתעניינתם, זה גורם לי לכתוב יותר וכמובן שאכתוב גם על משחקי כדורגל !

 

משחקי כדורגל באינטרנט זה משחק לפעמים בו שחקן יחיד משחק ולפעמים שני שחקנים, וכאשר זה שני שחקנים אז לפעמים הם באותה הקבוצה ולפעמים אחד נגד השני. בדרך כלל משתמשים במקשי החיצים  ב משחקי כדורגל ובמקשים ASDW  כאשר A- זה לצד שמאל, S- זה למטה, D- זה לצד ימין וW- זה למעלה.

הרעיון ב משחקי כדורגל באינטרנט זה בעצם שאתה משחק כאילו אתה קבוצה שלימה ואתה מוסר את הכדור לשחקן אחד מהקבוצה שלך ויש לך את היכולת לבחור אם אתה רוצה להיות אותו שחקן שהכדור נמצא אצלו. ב משחקי כדורגל אלה כמובן יש את הקבוצה היריבה שזה לעיתים המחשב "משחק" נגדך ולעיתים כאשר אתם שני שחקנים אז השחקן שנגדך הוא הקבוצה היריבה בעצם. לפני תחילת כל משחק מ משחקי כדורגל [מהנורמלים כמובן], יש לכל קבוצה אפשרות לבחור דגל וצבע כדי שיוכלו להבדיל בין השחקנים, כמו שההיגיון שלנו אומר.

 

משחקי כדורגל נורא יעילים כי הם מאפשרים לנו "לשחק" כדורגל מבלי לצאת מהבית ומבלי להזיע ולהתאמץ מידי, זהו גם  כן החיסרון של משחקי כדורגל באינטרנט ומשחקים אחרים שהם תחליף לספורט, הם גורמים לדור החדש של האינטרנט לשבת כמו פדלאות ולא לעשות ספורט ולצאת ל משחקי כדורגל אמיתיים כי הם בעצם יכולים לחוות דברים של ספורט דרך המחשב מבלי לעשות ספורט. דבר זה פוגע בבריאות האנשים ובכושר הגופני שלהם.

 

כמובן שתמיד יש את האנשים ש"שרופים" על כדורגל ולא מוכנים לוותר ולשחק ב משחקי כדורגל באינטרנט ולא לצאת החוצה למגרש עם כל החבר'ה ל משחקי כדורגל אמיתיים ומציאותיים, והם האנשים לצערנו הרב מעט מאוד שאוהבים ספורט ו משחקי כדורגל אמיתיים ואיכותיים כמו שצריך.

 

ב משחקי כדורגל במציאות משתתפים כאחד עשר שחקנים בכל קבוצה + שניים מחליפים למקרה של פציעה, בדברים אלו אני לא בטוח אז אל תסתמכו על נתונים אלו ולכו למקורות אחרים במידה ומידע זה חשוב לכם ממש.

 

הלוואי ונזכה כי הנוער ישוב לשחק ב משחקי כדורגל במציאות וגם אנו נוכל להנות מצפייה בהם משחקים ב משחקי כדורגל .

תוכן פוגע