פסטיגל 2011

 

פסטיגל 2011 הוא כמו הפסטיבל שכתבתי עליו בדף אחר אך שונה ממנו ולדעת אנשים פסטיגל 2011 יותר מעניין ואטרקטיבי מאשר הפס טיבל .

כמו שכתבתי בדף האחר בקשר לפסטי בל , ככל הנראה ישנה תחרות בין פסטיגל 2011 לבין הפסטיבלים השונים למינהם. מסקנה זו אני מסיק מכך ששניהם מוצגים בחנוכה ברחבי הארץ.

כן כן, גם פסטיגל 2011 מתקיים בחנוכה כנראה מאותם סיבות רווחיות שהפסטיבלים מתקיימים בחנוכה. נזכיר את הסיבה העיקרית שהיא בעצם רווח ההפקה. ההפקה מפיקה את פסטיגל 2011 כמו את שאר הפסטיגלים במשך השנים בחנוכה שזה בעצם חופש באמצע שנת לימודים ו פסטיגל 2011 בעצם שובר שגרה ברגע שהולכים אליו. הורים רבים רוצים לקחת את ילדיהם ל פסטיגל 2011 מכיוון שבדרך כלל מעבר לכך שהוא מהנה הוא גם חינוכי ברובו וגם משתתפים ב פסטיגל 2011 כמו בכל פסטיגל כמו בכל שנה כוכבי ילדים וזמרים מפורסמים ופעלולנים ולוליינים נורא מגניבים ומרהיבי עיניים שעושים כל מיני דברים מגניבים שאנחנו הילדים ואפילו ההורים לא פוגשים בכל יום ולכן יש להורים עצמם גם אינטרס לבוא ל פסטיגל 2011 לראות דברים מגניבים כמו קסמים ורקדנים שרוקדים נורא יפה ושהם נורא גמישים. מעבר לכך שיש את הדברים הנחמדים והאהובים האלו ישנה גם את העלילה עצמה של ההצגה של פסטיגל 2011 (כמו פסטיגלים אחרים בשנים אחרות)   שזה בעצם מה שמעניין את הילדים הקטנים שהם בעצם הסיבה העיקרית לכך שההורים לקחו את ילדיהם ל פסטיגל 2011 .

 

השנה, ב פסטיגל 2011 ישולבו ב פסטיגל 2011 השירים המהוללים [בעיני] של אריק איינשטיין, ויצירותיו ודמותו עצמו.

כעת מעבר לעלילה של  פסטיגל 2011 ומעבר לזה שזה חינוכי במהות שלו ועבר לזה שיש פעלולנים מגניבים ומרהיבים משלבים ב פסטיגל 2011 גם קצת תרבות ישראלית ומוזיקה טובה לדעתי האישית.

 

אני אישית נורא אוהב את אריק איינשטיין קודם כל בתור בן אדם ואחר כך בתור זמר.

יש לו יצירות מופלאות ושירים נהדרים וערבים לאוזניים וזה שהוא משתתף וזה שמשלבים שירים ויצירות שלו ב פסטיגל 2011 גורם לי רק לרצות יותר ויותר ללכת ל פסטיגל 2011 [השנה].

 

מעבר לאריק היקר, ישתתפו ב פסטיגל 2011 עוד זמרים מפורסמים [לדוגמה מירי מסיקה] ועוד כוכבי ילדים אהודים (כמו: לי בירן, עודד פז, דנה פרידר, עמית פרקש, אלי יצפאן [הקורע], אנה ארונוב, חנן סביון ועוד ועוד כוכבים).

 

פסטיגל 2011 נראה לי אישית פסטיגל עם המון תרבות ישראלית שמעביר המון ערכים ואני אישית ממליץ ללכת ל פסטיגל 2011 .

תוכן פוגע