מותק של פסטיבל 4 .

 

מותק של פסטיבל 4 הוא הרביעי ברצף של מותק של פסטיבל  4 3 2 1.

מותק של פסטיבל 4 מתקיים כמו שאר הפסטיבלים שהיו עד השנה הזאת בחנוכה והוא המתחרה ככל הנראה של הפ סטיגל שגם כן מתקיים בחנוכה.

ישנה מטרה מאוד ברורה לכך ש מותק של פסטיבל 4 מתקיים בחנוכה – המטרה היא רווח נטו. מערכת מותק של פסטיבל 4 כמו שאר המערכות המארגנות הצגות ופעילויות דומות חושבות כיצד להפיק רווחים מהמופע כמובן ולא להפסיד. הם יודעים שברגע ש מותק של פסטיבל 4 יהיה בחנוכה יהיה יותר ביקוש לכרטיסים מאשר אם מותק של פסטיבל 4 יהיה בסתם ימים רגילים שיש בהם ימי עבודה וימי לימודים והילדים הקטנים צריכים ללכת לגן. זה גם נורא הגיוני שבחנוכה יהיה יותר ביקוש מאשר בימי חול רגילים מכיוון שבימים רגילים אין לאף אחד זמן להצגות ודברים כיפים כמו מותק של פסטיבל 4 וגם ההורים יעדיפו שהילדים שלהם ישקיעו בבית הספר וילכו גם לישון מוקדם כדי שיוכלו להיות ערניים לבית הספר ולא להיות עייפים בזמן הלימודים והרי ידוע שמותק של פסטיבל 4 כמו כל הפסטיבלים הוא בערב מאוחר וחוזרים מאוחר לבית. לכן יותר רווחי לעשות את מותק של פסטיבל 4 בחופשת החנוכה כאשר זה באמצע שנת הלימודים וילדים רוצים משהו מהנה ויוצא דופן בחופש משאר החופשים ואז ישר ההורים יקפצו על ההזדמנות ללכת למותק של פסטיבל 4 .

 

מותק של פסטיבל 4 יתקיים בכמה ערים בארץ כמה פעמים בכל עיר וזאת על מנת שיהיה יותר נוח לתושבים של הארץ להגיע  ל מותק של פסטיבל 4 ושלא יהיה להם צפוף מידי. הערים שבהם יתקיים מותק של פסטיבל 4 הם : אשקלון, באר שבע, תל אביב, חיפה, קריית מוצקין וירושלים. כך יוצא שההפקה של מותק של פסטיבל 4 מכסה כמעט את כל הארץ בהופעות שלהם וכך שוב גם ירוויחו יותר.

 

את מותק של פסטיבל 4 מביים צדי צרפתי, שופט בכוכב נולד ובמאי מוערך מאוד על ידי. במותק של פסטיבל ישתתפו כמה וכמה כוכבי ילדים כדי שהילדים ירצו ללכת ל מותק של פסטיבל 4 וכך ההורים ייקחו אותם, הכוכבים הם: רינת גבאי, יעל בר זוהר, טוביה צפיר, דפנה דקל, גיל פרידמן ועוד כוכבי ילדים מכל הזמנים הנהדרים והמופלאים שקיימים בעולם.

 

מותק של פסטיבל 4 הוא אטרקציה נורא נחמה ונעימה שיש לנו הילדים להציק להורים שייקחו אותנו בחנוכה, לדעתי זה שווה את זה (:

תוכן פוגע