משחקים לילדים

 

בדף זה אני אכתוב על משחקים לילדים לאו דווקא באינטרנט אלא בחיי היום יום.

בדף אחד שפרסמתי כתבתי על משחקים לילדים (משחקי ילדים) באינטרנט ובדף זה אכתוב חלק על משחקים לילדים באינטרנט וחלק על משחקים לילדים בחיי היומיום.

 

אתחיל מ משחקים לילדים בחיי היום יום.

ישנם הרבה משחקים לילדים והרבה סוגים של משחקים לילדים .

ה משחקים לילדים והסוגים של ה משחקים לילדים משתנים על פי הגיל של הילדים שאיתם אנחנו רוצים לשחק או שלהם אנו רוצים לתת לשחק במשחק מסוים כלשהוא.

 משחקים לילדים

סוג ראשון של משחקים לילדים שאכתוב עליו הוא משחקי קופסא קלאסיים, כמו מונופול, רמי קוב, דמקה, שש בש ועוד ועוד משחקים דומים כמו אלה.  משחקים לילדים כמו אלה מתאימים בדרך כלל לילדים, בעצם נערים, בגילאים 14 עד 17 בערך [פלוס מינוס]. לעיתים ואפילו קרובות יוצא שכל המשפחה יושבת לארוחת ערב למשל בשבתות [בבתים שומרים שבת] או בחגים שכל המשפחה המורחבת גם נמצאת עם כולם, מביאים משחק שש בש או משחק מונופול – שהם בעיקרון משחקים לילדים – וכל המשפחה משחקת ב משחקים לילדים . בעצם אני לא בטוח אם אפשר להגדיר משחקים אצה כ משחקים לילדים . אולי הסיבה שמלכתחילה כתבתי אותם ב משחקים לילדים היא שהמילה משחקים מביאה קונוטציה של ילדים – אבל זה לא מה שחשוב וזה לא הנושא עליו אני כותב.

 

סוג שני של משחקים לילדים זה בובות (כמו בוב הבנאי, בובות דרקונים, דובים וכל סוג של בובה שעולה לכם לראש), ברביות (שבכוונה לא כללתי בבובות), בראציות, וכל מיני כאלה. משחקים אלה מתאימים לגילאים 3 עד 7 פלוס מינוס לדעתי האישית. אלה משחקים לילדים קטנים שלא מתאימים לילדים או נערים יותר בוגרים.

 

סוג שלישי של משחקים לילדים זה בעצם של הגיל היותר נמוך שהוא בעצם בין שנה ל 3, זה בעצם פשוט מאוד: דפים וטושים. ילדים קטנים אוהבים לקחת טושים ולצייר דברים וליצור כל מיני יצירות (אפילו שלא פיקסו אבל מזה הם נהנים וזה מה שחשוב).

 

כמו ששמתם בוודאי לב לא התייחסתי לגילאים 8 עד 14, שזה לדעתי הגיל בו הילדים מגלים את עולם המחשב ובעצם ה משחקים לילדים שהם משחקים בהם זה משחקים לילדים במחשב, באינטרנט.

משחקים לילדים באינטרנט מופיעים בהרבה אתרים וכל אחד יחפש את האתר שמוצא חן בעיניו יותר מבחינת תוכן המשחקים ותכולתם וגיוונם.

 

אני יכול לכתוב עוד על משחקים לילדים אבל אמשיך בזה בפעם אחרת ואפרט יותר על משחקים לילדים .

תודה על שקראתם את הדף משחקים לילדים . (:

תוכן פוגע