משחקי ילדים

 

בדף זה אכתוב על משחקי ילדים וכל מיני דברים הקשורים ל משחקי ילדים .

 

בדף הקודם כתבתי הרבה על משחקים באופן כללי באינטרנט ובדף זה אני אתמקד בעיקר ב משחקי ילדים . משחקי ילדים , כשמם, מיועדים לילדים.

גילאי הילדים נע בין 4 ל 14 כאשר בדרך כלל ישנם משחקי ילדים לגילאי 4 עד 8 ו משחקי ילדים לגילאים 9 עד 14. הגילאים של ה משחקי ילדים יכולים להשתנות מאתר לאתר בהפרשים של שנה שנתיים בערך תלוי באתר ובתוכן המשחקים שמעלים אליו.

 

ישנם המון סוגים של משחקים באינטרנט וזה ממש נוח שחילקו את המשחקים לכמה קטגוריות כמו משחקי בנות, משחקי קלפים, משחקי מרוץ וגם משחקי ילדים .

 

משחקי ילדים זה בדרך כלל, אם מדובר במשחקי בנים, משחקי אשקן ומשחקי פעולה, משחקי בניית אתרים (מקומות) מסוימים, משחקי חשיבה, משחקי מרוץ, משחקי קלפים פשוטים להבנה או משחקי קלפים שילדים אוהבים לשחק (כמו טאקי לדוגמה) ועוד המון סוגים של משחקים שילדים אוהבים לשחק – משחקי ילדים . משחקי ילדים(כמובן שגם יש המון משחקי ילדים מהסוג של "הבנים" שמתאימים לבנות כמו בניית אתרים או משחקי קלפים, משחקי חשיבה ואפילו לפעמים יש גם בנות שאוהבות משחקי אקשן,ב משחקי ילדים כל הילדים [בנים ובנות כאחד] יכולים לשחק בהם גם אם הם לא משויכים לקטגוריה, מפרידים לקטגוריות לפי מה שמתנהל ברוב העולם כדי שיהיה יותר נוח לחפש ולמצוא משחקי ילדים המתאימים לאותו ילד שמשחק).

במידה ומדובר ב משחקי ילדים שקשורים  לבנות זה בדרך כלל משחקי עיצוב בהם צריך להלביש באופן יפה ונהדר ומושלם בובות או דמויות, או לאפר באופן יפה בובות או דמויות, או משחקי ילדים של בישול בדרך כלל גם נכנסים לקטגורית בנות כי בדרך כלל בנות אוהבות יותר את המשחקים המגניבים והמשעשעים האלו. (כמו שהזכרנו קודם אם ילד [זכר] מעוניין ואוהב לשחק במשחקים אלו אין שום דבר או מישהו שימנע ממנו, והסיבה לחילוק הקבוצות המסוים הזה הוא כדי שיהיה יותר נוח למצוא – לפי הרוב).

 

מניסיון אישי אני יודע שילדים בגילאים אלו [ 4 עד 14 במקרה שלי 11] יכולים להעביר שעות מול המחשב בלשחק ב משחקי ילדים כי אני רואה את אחותי הקטנה גולשת בכל מיני אתרים של משחקים ונכנסת ל משחקי ילדים ומשוטטת שם במשך הרבה זמן ללא שעמום. כמובן שזה תלוי גם באתר עצמו ובאיך הוא מתפקד וכל כמה זמן מעלים משחקי ילדים חדשים וכמה ה משחקי ילדים מגוונים ושונים אחד מהשני ולא חוזרים על עצמם ברעיון שלהם.

 

תוכן פוגע