משחקים

 

בדף זה אני אכתוב על משחקים וכל מיני דברים שקשורים למשחקים ש משחקים באינטרנט. משחקים אלו מתחלקים להמון סוגים כמו משחקי אסטרטגיה ( משחקים של חשיבה), משחקי פעולה, משחקי אקשן (משחקים שדומים לפעולה – בערך אותו דבר), משחקי מרוצים ( משחקים בהם מתחרים מול כלי הרכב האחרים), משחקי לוח ועוד ועוד.

 

את הרעיון של משחקים באינטרנט העלו כמובן מ משחקים  במציאות.

בני אדם ראו משחקי קלפים לדוגמא במציאות או משחקים כמו מונופול או משחקים כמו ארבע בשורה וכל מיני משחקים כאלה ואמרו לעצמם "למה שלא נעשה שתהיה אפשרות לשחק ב משחקים אלו גם במחשב ?, שאנשים יוכלו לשחק אחד מול השני גם אם הם לא נמצאים אחד ליד השני פיזית אלא על ידי הרשת והאינטרנט שקיים בעולם".

רעיון של משחקים באינטרנט העלו לא רק מ משחקים במציאות אלא גם מתחרויות אמיתיות במציאות. למה הכוונה ? לדוגמה מרוץ מכוניות... זה לא משחק במציאות זה מרוץ מציאותי והפכו אותו לאחד מה משחקים שמצויים ברשת, (בדומה למרוץ מכוניות גם מרוץ אופנועים, אופניים ושאר משחקי מרוצים הקיימים ברשת).

 

ישנם בכל מחשב משחקים שקיימים בו עם הפעלתו הראשונה של המחשב, חלק מ משחקים אלו קשורים לרשת וחלק לא. לדוגמא שולה המוקשים הוא משחק לבן אדם יחיד שאינו מצריך אינטרנט בשביל לשחק בו. לעומת זאת ישנם משחקים שקיימים במחשב שכן דורשים אינטרנט כדי לשחק בהם כגון דמקה או שש בש בהם צריך אינטרנט ולחפש שחקן יריב אמיתי שישחק מולך וינסה לנצח אותך. כמו שולה המוקשים קיימים גם ה משחקים היותר מוכרים כמו סוליטר, סוליטר עכביש, פריסל, לבבות ועוד ועוד משחקי קלפים שגם הם בעצם מהמציאות ( שהרי משחקים עם קלפים הם משחקים ש משחקים בהם ביום יום גם ללא מחשב).

 משחקים

לאט לאט עם התפתחות המחשבים התחילו להעלות יותר ויותר משחקים לרשת כי היה קל יותר לבנות את ה משחקים האלו והיה קל יותר להעלות את ה משחקים לרשת.

 

לרוב ה משחקים מיועדים לילדים ונוער יותר מאשר אנשים בגילאים גדולים יותר [20+] עם זאת עדיין אפשר לראות אנשים מבוגרים משחקים ב משחקים ברשת בשעות הפנאי שלהם וזה מראה שלא כל המשחקים הם משחקים של ילדים קטנים וגם משחקי קלפים מיועדים גם ואולי בעיקר לדור היותר מבוגר שרגיל לשחק בקלפים גם במציאות.

 

לדעתי  באינטרנט זו המצאה גאונית שמועילה להמון אנשים מכל הגילאים ויכולה להעביר זמן כמעט לא בן אדם שמבין טיפה במחשבים.

 

להתראות בדף הבא (:

תוכן פוגע