משחקי הלבשה

 

בדף זה אני רוצה לכתוב לעם על משחקי הלבשה וכל מה  שקשור ל משחקי הלבשה ולמה אני אוהב משחקי הלבשה ולמי מיועדים משחקי הלבשה אלו ובאיזה גילאים אמורים לשחק ב משחקי הלבשה אלו.

 

אז מה בכלל עושים ב משחקי הלבשה ?

כמו שזה נשמע ב משחקי הלבשה מן הסתם צריך להלביש בובות או דמויות מפורסמות או אפילו סתם דמויות כמו ברביות שונות או להלביש בראציות ודברים דומים כמו אלה.

 

ב משחקי הלבשה בדרך כלל נותנים למי שמשחק במשחק קולקציה שלמה של בגדים עם המון מבחר בגדים ונעליים ובגדים מכול הסוגים; מכנסיים טריקו, מכנסי ג'ינס, מכנסיים קצרים, חולצות טי שירט, מכנסונים, גופיות, חצאיות, שמלות, ז'קטים, חולצות ארוכות, ועוד ועדו פריטי לבוש מכל הסוגים שאנו בדרך כלל מכירים.

 

בדרך כלל ב משחקי הלבשה נותנים למי שמשחק במשחק גם את האפשרות לבחור איזו דמות הוא / היא רוצה להלביש, גבוהה או נמוכה, ואם מדובר בדמויות מוכרות אז לרוב יבחרו הילדים שמשחקים ב משחקי הלבשה אלו את הדמות האהובה עליהם או את הדמות שהם הכי מזדהים איתם.

 

מה הרעיון שעומד מאחורי משחקי הלבשה ?

לדעתי האישית הרעיון של משחקי הלבשה הוא בעצם לתת לילד או הילדה את ההרגשה שהם הלבישו מישהו בעצמם והם בעצם יצרו את הדמות שהם בחרו וככה הדמות שלהם תראה והיא תהיה בעיניהם הכי מגניבה ואדירה שיש. ב משחקי הלבשה , התחושה שמוענקת לילד או הילדה שמשחקים במשחק היא כל כך יפה שהם חשים סיפוק ממה שהם עשו ויצרו בעצמם.

 

מי בדרך כלל משחק ב משחקי הלבשה אלו ?

בדרך כלל בנות נוטות יותר לאהוב את ה משחקי הלבשה למינהם כמו שאוהבות יותר מאשר בנים את שאר משחקי העיצוב. הלבשת בובות או דמויות מוכרות (או לא מוכרות) ו משחקי הלבשה הם בעצם סוג של משחקי עיצוב שבדף "משחקי בנות" אפשר לקרוא ממה שכתבתי למה בעצם בנות אוהבות יותר משחקי עיצוב כאלה ואחרים ובנים פחות אוהבים. נזכיר בקצרה שבנים פשוט משתעממים מהר ולא רק זה הם אוהבים אקשן ופעולה יותר מאשר דברים טכניים כמו להלביש בובות ודמויות או לאפר אותם.

 

אם ה משחקי הלבשה מספיק איכותיים ויש בהם באמת מספיק קולקציה להלביש את הדמות במגוון פריטים והמשחק הוא ברמה גבוהה אז על ידי ה משחקי  הלבשה ניתן גם לגלות כישרונות של ילדים כאשר רואים איך הם הלבישו את הדמות.

 

אז תיהנו מה משחקי הלבשה המצויים באתר (:

תוכן פוגע