משחקי בנות

 

בדף זה אני אכתוב לקוראים על משחקי בנות וכל מה שקשור ל משחקי בנות ולמה אני אישית אוהב משחקי בנות ומה כלול בתוך משחקי בנות והרבה הרבה על משחקי בנות .

 

 

משחקי בנות כשמם מיועדים לבנות ילדות בגיל הקטן בדרך כלל, זה שנקראים משחקי בנות לא מונע משום ילד זכר להיכנס למשחקים אלו ולשחק בהם. הסיבה שמגדירים משחקים אלו כ משחקי בנות היא כיוון שאלו משחקים שבדרך כלל בנות אוהבות כמו ברביות, בראץ, בובות קסומות, דמויות קסם, דמויות מתכניות טלוויזיה המיועדות לבנות וכדומה וכו'.

 

ב משחקי בנות בדרך כלל הילדות נדרשות להלביש בובות או דמויות מוכרות או לצבוע דפי צביעה של נסיכות וברביות וכל מיני בובות שמיועדות לבנות. לפעמים זה פאזל של דמויות הקשורות לבנות וכדומה. בדרך כלל משחקי בנות כוללים עיצוב של דברים וצביעה של דברים, לבשל דברים ודברים טכניים שבסופם אמור להתקבל משהו יפה ולא סתם משהו.

 

קטגוריות המצויות ב משחקי בנות לרוב:

הלבשת בובות, הלבשת דמויות מוכרות, איפור בובות, איפור דמויות מוכרות, הלבשת דמויות בשמלות כלה, עיצוב בגדים, עיצוב שמלות כלה, אפיית עוגות, בישול תבשילים טעימים מאוד ומעניינים במיוחד, טיפול בתינוקות, עיצוב פנים של בית, עיצוב חיצוני של בית ועוד ועוד ...

 

כמו שניתן לראות מהדוגמאות היחידות שנתתי כאן לקטגוריות של משחקי בנות , משחקי בנות לרוב עוסקים בעיצוב דברים ומשחקים יותר טכניים שבסופם צריך לצאת משהו יפה [איפור בובות – הבובות צריכות להיות מאופרות יפה, עיצוב שמלת כלה – השמלה צריכה לצאת מהממת ויפה במיוחד, אפיית עוגות – העוגה צריכה להיות מקושטת יפה. ועוד דוגמאות לא חסר להביא].

בנים למשל ככל הנראה לא יסתדרו עם משחקי בנות  ועיצוב דברים כאלה כי בדרך כלל מה שיוצא זה שבנות יותר מוכשרות בעיצוב ודברים כאלה ולכן משייכים משחקים אלו לקטגורית משחקי בנות .

במידה ויש לכם גם בן וגם בת אתם יכולים לנסות בעצמכם, לתת לילדה להלביש דמות מסוימת, לתת לילד להלביש את אותה דמות מסוימת ולראות.

לרוב התוצאה תהיה שהדמות שהבת הלבישה תהיה יפה יותר ומעוצבת יותר.

כמובן שיש מקרים שזה לא כך ויש גם בנים שיש להם את הכישרון לעצב דברים ולכן גם הם יכולים לשחק במשחקים אלו בלי בושה.

 

אני אישית אוהב משחקי בנות כי זה מעסיק נורא את אחותי הקטנה ונותן לי המון שקט ממנה ברגעים שהיא משחקת ב משחקי בנות באתרים מסוימים באינטרנט.

 

משחקי בנות נורא יעילים במקרים מסוימים ובכך שהפרידו את ה משחקי בנות מהמשחקים הרגילים הקלו על הגולשים ובעיקר על הגולשות למצוא משחקים המתאימים להם.

 

תודה על קריאתכם :D

תוכן פוגע