משחקי בישול

 

בדף זה אני רוצה לכתוב לכם על משחקי בישול באתרים שונים באינטרנט.

מהם בכלל משחקי בישול ? משחקי בישול הם משחקים בהם המטרה של המשחק היא להכין אוכל כמו במטבח רגיל, רק וירטואלי. הכנת אוכל במשחקי בישול כוללת אפיית עוגות ועוגיות, הכנת המבורגרים ולמכור אותם בדוכן (באותו דוכן בכל שלב אפשר למכור עוד דברים כמו נקניקיות ואפשר לשדרג את הלחמניה עם בצל מטוגן וכו' הכל תלוי במשחק עצמו וזו דוגמה ספציפית ל משחקי בישול ), הכנת פנקייקים ולהוציאם לפני שנשרפים, הכנת אוכל למסעדה שלימה, הכנת מתכונים מסוימים ועוד ועוד משחקי בישול כאלה ואחרים.   

 

 

 

 

משחקי בישול מלמדים את הילדים שמשחקים ב  משחקי בישול אלה כיצד לבשל באופן הטכני והתיאורטי (בתיאוריה, לא במעשה), מראה להם פרופורציות של כמויות מסוימות עם כמויות אחרות (כגון כמה חלב בערך שמים על כל כוס שוקולית ודברים דומים) .

כאשר הילד או הילדה משחק או משחקת ב משחקי בישול הדבר גורם להם לרצות לבשל גם במציאות דבר שנורא חינוכי (לעומת דברים אחרים כמו משחקי קלפים של הימורים ומשחקים אחרים על כסף).

המון ילדים גם אוהבים משחקי בישול כי הם אוהבים את הרעיון של זה שהם מקבלים מספר מצרכים ומרכיבים, מקבלים הוראות מה לעשות, ובסופו של דבר מכל הדברים ביחד יוצא משהו אחד שאותו הם מוכרים בדרך כלל במחיר יחסית יקר כי הרי הם "עבדו קשה מאוד" להכנתו, מה שאני רוצה להגיד זה שהם בעצם אוהבים ב משחקי בישול שמכמה דברים שבדרך כלל אין לנו שימוש איתם אנו יוצרים ב משחקי בישול אלה דבר אחד שכולם למעשה אוהבים ורוצים שיהיה לו.

 

בדרך כלל לדעתי האישית בנות יותר יתחברו לקטע של משחקי בישול מהסיבה הפשוטה שהכול טכני מידי ואין יותר מידי למה לשים לב וזה בעצם כמו עיצוב שבנות אוהבות, ככה זה משחקי בישול פשוט לשים דברים בתוך קערה, לערבב ולשים בתנור למשך זמן מסוים. בנים לעומת זאת אוהבים שהם צריכים לשים לב למיליון ואחד דברים אחרים ואוהבים שקורים דברים במשחק כמו במשחקי אקשן ולא כמו ב משחקי בישול או משחקי בנות אחרים למינהם.

 

ישנם גם   משחקי בישול שעובדים בהם בזמן שזה משחקי בישול לגיל היותר בוגר שצריך להספיק לעשות דברים . לדוגמה משחקי בישול בהם  צריך לאפות עוגות מסוימות לאנשים מסוימים בזמן מוקצב כלשהוא מההתחלה. משחקי מלצרות גם הם נכללים ב משחקי בישול .

 

תודה שקראתם את כל זה (:

תוכן פוגע