פייסבוק

 

בדף זה אני אכתוב לכם על ה פייסבוק וכל מיני דברים הקשורים ל פייסבוק.

פייסבוק הוא רשת חברתית שהוקמה לפני כמספר שנים שמטרתה היא בעצם להקל על אנשים בתקשורת ושיוכלו לתקשר אחד עם השני באינטרנט ולא יהיו חייבים להיפגש. ב פייסבוק ניתן לעשות גם שיחות וידאו במידה ורוצים לראות אחד את השני סתם אם מתגעגעים או כדי להראות משהו בענייני עבודה או אם סתם משעמם לשני חברים אז אפשר לעשות שיחת וידאו.

ב פייסבוק יש המון דברים לעשות, ומה שבעצם גורם לאנשים להיכנס המון ל פייסבוק זה זה שתמיד קורה ב פייסבוק משהו, כל שניה משהו משתנה, הדברים ב פייסבוק כל הזמן מתעדכנים, כל הזמן רואים דברים חדשים, אף פעם לא משעמם ב פייסבוק.

 

מעבר לכך שניתן לדבר עם חבריך ועמיתך לעבודה בצ'אט של ה פייסבוק או דרך מצלמת האינטרנט ב פייסבוק ,  ב פייסבוק ניתן לפרסם "סטטוסים" שהם בעצם דבר שאתה מרגיש, שיר שמאוד אהבה ואתה רוצה לשתף את האחרים וממליץ להם גם לשמוע, משפטים מצחיקים שנתקלת בהם באינטרנט או בחיי היום יום שלך או אפילו בדיחות ארוכות, לפעמים גם סיפורים מעניינים ולפעמים אפילו אזהרות כלל עולמיות לדוגמא אם חברה בינלאומית רוצה להזהיר אנשים מפני משהו היא תתחיל זאת ב פייסבוק . ב פייסבוק כאמור יש אפשרות לפרסם סטטוסים, כעת, אחרי שפירסמת את הסטטוס שלך  ב פייסבוק אנשים שהם חברים שלך [לפעמים גם לא חברים שלך תלוי בהגדרות הפרטיות של כל אחד ואחד] יכולים ללחוץ לייק על הסטטוס אם הם אהבו אותו או אם הם מזדהים איתו או אפילו אם סתם משעמם להם.

 

ב פייסבוק גם ניתן להעלות תמונות מטיולים שאתם נמצאים בהם עם כל החברים, לתייג אנשים בתמונות, ניתן גם להגיב עכל התמונות וב פייסבוק בתמונות כמו בסטטוסים ניתן גם להגיב ולעשות לייקים.

 

ל פייסבוק יש גם כמות נכבדת של משחקים שניתן לשחק בהם רק אם אתה גולש ב פייסבוק ויש לך חשבון פייסבוק [כמו בערך לכל בן אדם בעולם כיום], המשחקים בדרך כלל הם משחקים מתמשכים שאתה אמור לשחק בהם ולהיכנס אליהם כל יום או במקסימום יומיים כדי שתוכל להפיק תועלת מהמשחק ב פייסבוק. דוגמת החווה של ה פייסבוק ; אתה שותל דברים ולאחת מספר שעות [תלוי במה ששתלת] אתה צריך להיכנס ל פייסבוק , למשחק ולקצור את כל התבואה ולקבל על זה "כסף".

 

ה פייסבוק נהיה דבר בינלאומי וניתן לכתוב עליו עוד המון (:

תודה על קריאתם.

תוכן פוגע