מיקמק מידע על האתר

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

תיאור האתר:

האתר בנוי כ"עולם וירטואלי" לילדים בני 5-12 אשר יכולים להפעיל בו דמויות בשם "מיקמקים". הילדים יכולים לבצע משימות שונות אשר עליהן ניתנים פרסים בדמות "כסף" וירטואלי, המשמש לקניית מוצרים וירטואלים לעולם הדמות שלהם. האתר מציע מנוי בתשלום המרחיב את האפשרויות הזמינות למשחקים.

כל גולש יכול לעצב לעצמו דמות וירטואלית אישית המייצגת אותו בעולם, לצאת בעזרתה להרפתקאות ולפגוש חברים אחרים, העולם בנוי מ- 10 אזורים שונים, בכל אזור בעולם של מיקמק ניתן למצוא משחקים שונים, משחקי חשיבה, שאלות טריוויה בנושאים כללים, משימות ייחודיות ועוד.

אזורים מרכזיים:

נכון ל-2011, במיקמק יש שני אזורים מרכזיים: האזור המרכזי הראשון במיקמק הוא מיק-סינמה (Mik Cinema), קולנוע מיקמק שנפתח ב-1 בפברואר 2011. צפייה בסרטים בו פתוחה רק למנויים. האזור המרכזי השני הוא תחנת החלל של המינימיקים, בו המיקמקים טסים לחלל- אך לא יכולים לצאת לחלל עצמו בלי קסדה. מנויים יכולים לקנות קסדת חלל המכניסה אוויר למיקמק ובכך מאפשרת את היציאה החוצה לחלל בו יש משחקים ועוד, ביניהם אזור הביצים של המינימיקים.

האתר זוכה לכ-600 אלף גולשים בחודש, מתוכם 10,000 בעלי מנוי בתשלום, ומתוך כל המנויים 30% מבלים בעיקר באזורים המרכזיים.

אירועי מיקמק סיטי החדשה (12 במאי- 21 ביוני 2011)

המיקמקים (דמויות החדשות שנוספו באירועים):

ראש העיר- ראש עיריית מיקמק סיטי , אשר שמו האמיתי לא ידוע עדיין, שימש בעבר כראש עיר זמני.שימש כראש העיר הזמני במשך 11 ימים החל ב-12 במאי 2011 ועד ההחלטה לקיים בחירות ב-23 במאי 2011. ב-16 במאי 2011 מינה את מיקיאוולי דייזין למנהלת חנות הבגדים. ב-21 ביוני 2011 נבחר לראשות העיר שנית.

מיקיאוולי דייזין- מנהלת חנות הבגדים החדשה במזרח העיר. גילתה על היעלמות התותח והאשימה את ראש העיר במעשה. לשעבר מועמדת לראשות העיר, אך היא הפסידה בבחירות.

תחילת האירועים

בחודש מאי 2011 התקיימו שיפוצים באזור העיר שעוררו מהומה גדולה והכנה להפתעה ענקית אשר הבטיחו המנהלים. מיקמקים רבים התאספו ועזרו לבנאי לבנות את המקום. כעבור שבוע חולקה העיר לאזור מזרחי ואזור מערבי. בחלק המזרחי נחשף ב-12 במאי בניין עיריית מיקמק סיטי וראש העיר החדש. ב-16 במאי 2011, מינה ראש העיר מיקמקית חדשה, מיקיאוולי דייזין, לניהול חנות הבגדים במזרח העיר. ב-23 במאי 2011, החליטה דייזין שראש העיר אינו מתאים, יצאה מולו בקרב על ראשות העיר, והפכה למועמדת לראשות העיר. כעבור יום הוחלט על קיום בחירות בעיר.

היעלמות התותח

לקראת סיום מאי 2011, הודיעה מיקיאוולי דייזין על כך שהתותח, סמל העיר בחלק המזרחי, נעלם. במשימה שפתחה היא האשימה את ראש העיר במעשה לאחר שהתותח נמצא בלשכתו- ואמרה: "עכשיו אנו רואים מי צריך לנהל את העיר הזו". סיפור התותח עורר סערה. חלק הסכימו שראש העיר הוא האשם, וחלק אמרו שהיא הפלילה את ראש העיר והיא האשמה בעצמה. התותח לא נמצא, ויוחזר למקומו רק בסיום הבחירות. לאחר המשימה הופיע סקר באתר: מי אשם בסיפור התותח. הרוב אמרו שראש העיר הוא אשם, ו-40% על מיקיאוולי.

בחירות מיקמק

ב-13 ביוני 2011, 20 יום לאחר ההחלטה לקיים בחירות, החלו בחירות מיקמק 2011. שלוש עמדות קלפי הופיעו ברחבי העולם ועל פי סקר ראשוני, נראה שכנגד מה שהיה נראה בתחילה מיקיאוולי תשיג את רוב הקולות. הליך הבחירות נמשך כמה ימים, בסיבובים שונים. לאחר 8 ימי הצבעה, ו-28 ימים אחרי ההחלטה לקיום הבחירות- ב-21 ביוני 2011 ייחשפו התוצאות. ע"פ הפרסום שהופיע ב-19 ביוני 2011 בבלוג "מה חדש" במיקמק הקולות ממש צמודים ויש הפרשים של כמה אחוזים בלבד. ב-21 ביוני 2011, לאחר 8 ימי הצבעה, נבחר ראש העיר לראשות העיר, פתח את משחקי המנויים לכולם וחילק תג מיוחד.

הסדרה:

ב-30 ליוני עלתה לשידור בטלוויזיה בלווין yes "מיקמק הסדרה", סדרת טלוויזיה שמשודרת בשירות yes VOD וכן במיק-סינמה. בסדרה המיקמקים מקס, זואי, ג'ימבו וסאני עוזרים להציל את עולם המיקמק. הסדרה משודרת החל מה-28.7 בyesVOD, ושידורה האחרון מתוכנן ל-5.10.2011. עונות נוספות לא מתוכננות לסדרה.

 

 

 
  ,
   
 
 
תוכן פוגע