הפיג'מות שולטטטטטטטטטטטטטטט !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

הסברה על הפיג'מות

הפיג'מות מעונה אחת לשלוש אלונה טל השתתפה בלהקה בתור זמרת רקע,כול הבנים בלהקה התאהבו בה למרות שהיא לא שרה יפה שיר סולו.והיא נסעה לטיול בחו"ל.

בעונה השנייה הרביעית השישית והשביעית השתתף נתן קופרמן כדי-ג'י בלהקה.הוא היה בן-דוד של אילן רוזנפלד והיה מיליונר ובכיין.

 בעונה הרביעית השישית והשביעית ובעונה החמישית היא השתתפה אבל לא הייתה בלהקה תפקידה היה לנגן על כלי הקשה וקוראים לה ימית סול.הייתה אחת הבנות של הלהקה אילן התאהב בה בגלל שהייתה בעונה הרביעית הבת של הלהקה.ובן העונות הם חיו בזוג.ועבדה בתור פסיכולוגית.

דנה פרידר השתתפה בעונה החמישית שישית ושביעית בלהקה בתור נגנית גיטרה-בס  היא הייתה בת אחותה של שיפרה ועזרה  לגרי לממן את ההמבורגרי.והייתה הבת של הלהקה בעונה החמישית.

רוני מנדלבאום הייתה הבת של גרי וביקשה ממנו כסף.בעונה שש ושבע הייתה בצבא ובפרק האחרון שבעונה שבע עשו לה מסיבת שחרור מהצבא.

גרי מנדלבאום היה בעל הבורגריה לא מצליחה עובדיו היו דנה פרידר ועודד פז היה נשוי לשיפרה(הוא לא אהב אותה)והיה לו ארבעה ילדים(רוני,גברי,פולי ושייקה)

עודד פז הוא מתופף הלהקה לא היה חכם במיוחד והתקבל לעבודה של גרי רק בגלל שבעונה הראשונה רצה להיות חבר של אלונה.

מר לטין הוא איש זקן שאומר רק מילה אחת והמילה היא מה?

צמחוני הוא יריבו הניצחי של גרי מנדלבאום מהתיכון בעונה הראשונה רצה להתקבל לראש העיר אבל גרי גם רצה אז הקרב נהיה קשה במיוחד.

ברכה היא השכנה הצעקנית שלא נותנת לחבורה לעשות חזרות היא אוהבת את נג'י ג'קסון מהאגודה לתרבות הדיור המזרכי.היא מכינה לו אוכל בכל הפעמים שהוא בא לביקור.

אילן רוזנפלד היה הסולן של הלהקה וגם ניגן על קלידים(פסנתר) הוא התיחס ללהקה כלפנינה היקרה שבליבו ואהב לבמציא שירים חדשים ללהקה כדי שהיא תשרוד.

קובי פרג' היה הגיטריסט של הלהקה הוא אהב לאכול ואם אין אוכל במקרר הוא הולך לברכה השכנה.הוא סובל מפיצול אישיות:נג'י ג'קסון מזרכי שהולך לברכה לאכול,אדי שעסק באומנות(ריקוד,שירה,ולהיראות טוב)פרדי ניסטומיט היה האמרגן של הלהקה עם הוא  רוצה להפנות לאנשים אז הוא אומר"אולי אתה לא מכיר אותי אבל אני האמרגן מספר אחד של הלהקה מספר אחד בארץ ואם הוא לא מספר אחד בארץ אז הוא מספר אחד בחו"ל"מארסל פוארו בלש,שוטר ומה צריך כל שוטר?תשובה צ'קלקה סבבהץ היחידסאלי היה רבי שמדבר מוזר(כאילו בשפת התורה)ובסוף כל משפט אומר סבבה.יהורם צוברבולר מהערוץ היחיד שכול הזמן האוזניה שלו מיתקלקלת לו העוזניה ועוד יש לקובי

טוב הנה כולם בייי!

תוכן פוגע