1.המורה:דני היכן משה מת?

דני:בעמוד 32!!!

2.איש אחד נפל במדרגות.הוא הלך לרופא שנתן לו משחה ואמר לו למרוח את המשחה איפה שהוא נפל. אז  האיש מרח על המדרגות.

3.שאלה:מדוע אמא קנגורו שונאת ימים גשומים?

תשובה:מכיוון שהילדים משחקים בפנים.

4.מוכר:יש לנו מבצע,שני בייגלה ב-20 שקלים.

איש:כמה עולה בייגלה אחד?

מוכר:15 שקלים

איש:טוב אז תן לי את השני.

5.יום אחד יוסי נרדם בשיעור:

המורה:דנה תעירי בבקשה את יוסי

דנה:תעיר אותו אתה,אתה הרדמת אותו.

6.שלושה אנשים ישבו במרפסת בית בקומה השניה:לאחד קראו כלום,לשני אף אחד ולשלישי טמבל.בזמן שהם צפו בטלוויזיה קם אף אחד והלך להתאוורר ליד החלון.בדרך לחלון הוא נתקע בכורסה,החליק ונפל למטה.אז כלום אמר לטמבל:תתקשר לאמבולנס ואמר:"אני טמבל,צלצלתי בגלל כלום,להגיד לכם שאף אחד נפל ממרפסת הבית שלי".

7.שאלה: למה כורדים מתרחצים ביחד

תשובה:כי על השמפו כתוב אריזה משפחתית.

8.אישה הולכת עם עגלה ובה תינוק פתאום בא אליה איש ואומר לה שהתינוק שלה מכוער האישה המומה ומתחילה לבכות בא אליה עוד איש ושואל אותה למה היא בוכה היא אומרת לו שאיש אחד העליב אותה ואת התינוק שלה והאיש אומר לה הנה קחי ממחטה ובננה לקוף.

9.פולני נכנס לחנות ומבקש מהמוכר נקניקיה המוכר אומר לו אתה רוצה נקניקיה פולנית  והפולני אומר לו למה החלטת דווקא שאני פולני אז המוכר אומר לו כי זו חנות למכשירי כתיבה.

10.בלונדינית נכנסת לחנות ואומרת:אני רוצה לקנות את המיקרוגל הזה המוכר אומר לה:אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות הבלונדינית הולכת וצובעת את השיער שלה לחום נכנסת שוב לחנות ואומרת :אני רוצה לקנות את המיקרוגל הזה המוכר שוב אומר לה:אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות היא הולכת וצובעת את השיער שלה לשחור ושוב נכנסת לחנות ואומרת:אני רוצה לקנות את המיקרוגל הזה והוא שוב אומר לה: אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות והיא שואלת אותו: איך ידעת תמיד שאני בלונדינית? אז הוא אומר לה כי רק בלונדינית תצביע על קלמר ותגיד שזה מיקרוגל.

11.למה חסידה לא עפה בשבת?

כי בעלה חסיד

תוכן פוגע