סיפורו של סמיילי 2

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

זוכרים את הסיפור הקודם? טוב אז זה לא סיפור המשך שלו! זה פשוט עוד סיפור על מישהו אחר בשם סמיילי!!

הנה סמיילי:


הוא הולך להתפלל כל שישי בבית הכנסת (כי הוא דתי)


ואחרי שהוא חוזר הביתה מבית הכנסת הוא הולך למסיבה שחברים שלו מארגנים כל סוף שבועוטוחן טונות של צ´יפסואז הוא נהיה שמן ובגלל זה כולם צוחקים עליואבל לא אכפת לו, הוא צוחק איתם כאילו לא קרה כלוםלקראת סוף המסיבה כולם רואים סרט מפחיד, ורועדים מפחדואז אחרי כמה דקות אחרי שנגמר הסרט הם חוזרים הביתה מתים מפחדכעבור שבוע הם כבר לא מפחדים ואז רואים סרט מפחיד אחר!וככה נהיה הסמיילי שלנו בסיפור פחדן!

באחד מהמסיבות הזמינו מישהי שסמיילי לא הכיר, והוא התאהב בה!  ככה היא נראתה(קראו לה סמיילית):אבל היה לה חבר.. הוא היה בריון! קראו לו ´הגדול´אבל סמיילי אהב אותה בכל זאתבבית שלו, הוא החליט לכתוב לה מכתב אהבההמכתב נשלח בטעות לבריון והוא ראה מה כתוב בפנים!!


יום למחרת הבריון בא אל סמיילי והחטיף לו מכות רצח לפני שהבריון נתן לו מכות רצח הוא נראה כך:אחרי שהבריון נתן לו מכות רצח הוא נראה כך:זה כאב לסמיילי מאוד מאוד מאוד מאוד והוא בכה!הוא נסע לבית חוליםושם טיפלו בו עד שהבריאכמה ימים אחרי שהבריא,סמיילי הלך לאבא של הבריון ואמר לו מה קרה(כדי שיעניש את הבן שלו)

(ככה אבא שלו נראה)אבל אבא של הבריון לא העניש אותו! הוא התגאה בו ואמר לו:"טוב מאוד בן,טוב להרביץ לחננות!"

אחר כך הבריון סילק את סמיילי החוצה.סמיילי הסתכל מהחלון עליהם וראה את אבא של הבריון שותה עוד קפה ונרגע מול הטלויזיה בערוץ כדורגל והם צחקו ביחד..וסמיילי כעס, הוא הבין שאבא שלו לא מחנך את הבן שלו.ואז סמיילי חשב וחשב, והגיע למסקנה שהוא צריך לבלות קצת עם סמיילית בלי שהבריון ידע.הוא הלך להתקלח כולו שמחהוניקה את השיניים עם חוט דנטלייום למחרת הבריון סיפר לסמיילית מה שסמיילי עשה ואיך אבא שלו הגיב, ואז סמיילית חשבה וחשבה, לבסוף בביתה היא החליטה להיפרד מהבריון על כל מה שעשה לסמיילי  וסמיילי היה כל כך מאושר שהתכנית שלו הצליחה (למרות שזאת לא הייתה התכנית שלו)והיא "זרקה" את הבריון חח...ואז סמיילי התאהב בה עוד יותר,הוא החליט שהוא ירשים אותה ולא אכפת לו איזה דרך!

הוא ניסה פירסינג


לתת לה הרבה מאוד תכשיטים


הצחיק אותה


צייר לה דיוקן מהמם של הפרצוף שלהאבל זה לא הצליח :( אז הוא הזמין אותה אליו הביתה לארוחה,ובנתיים נחכה לו שהוא יגמור להכין את התבשילים ואז נמשיך את הסיפור שלנו!


הארוחה:

הוא הכין לה ספגטי,וכשהיא הגיעה הם אכלו אותו ביחד 


ושתו יין


וניגן לה שירים בחליל הצד שלו


והביא לה מתנה


אוי.. הוא שכח את המתנה


הוא הביא לה פרח במקום


ואז סוף סוף גם היא אהבה אותו! והם התחתנו!

ככה סמיילית נראתה:


ככה סמיילי נראה: 

והם הזמינו עוגה 


וחגגו!כעבור כמה חודשים הם הביאו ילד 


והילד גדל ונראה כך:

(בואו לא נגזים הוא לא היה סבא)

הוא היה בערך ככה:

 

 

 


והייתה לו אובססיה על מסטיק

עד שיום אחד בטעות הוא עף לשמיים!וכעבור כמה דקות הוא נחת ברחוב וראה פריקית!!הוא ברח משם כי הוא נבהל. הוא ברח לבית שלו ו.... המשך יבוא!! חכו עוד כמה ימים עד שאני אחשוב על המשך!!!!!


   

 

 

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע