סיפורו של סמיילי 1

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

פעם אחת היה סמיילי


הוא נהייה רעב


גמר לאכול ואז נהיה עצוב בגלל שהוא חשב על אישתו לשעברשכל הזמן הייתה שוברת צלחות ונותת לסמיילי סטירות על הראש

               


אז הוא עשה נגדה הפגנהוהיא נפרדה ממנו,לא בגלל ההפגנה! בגלל שהוא היה ליצן!הוא הביא לה פרחים כדי שהיא תסלח לוהיא עדיין לא סלחה לו, ובגלל שהוא כל כך כעס מהדחייה בטעות יצא לו מילה גסה והוא סתם את הפה כדי שהיא תחשוב שהוא לא אמר לה.אבל היא ידעה שהוא אמר לה מילה גסה, וסילקה אותו מהבית המשותף שלהם והוא התעצבן עוד יותר!אז הוא הלך למקום הכי רחוק כדי שהוא לעולם לא יפגוש אותה וישכח ממנה,הוא הלך לחרמון!

הוא ניסה לחפש משהו בכל השום מקום הזההוא ראה מלאך!ואז המלאך ירה בו עם חץ כדי שישכח שהוא ראה מלאךזה  כאב לסמיילי כל כך עד שבכה


ואז בגלל החץ סמיילי התעלף

אחר-כך הוא התעורר ונהיה לו פרצוף דבילי כזה כמו של אידיוטמרוב קור הוא דמיין שחם לוואז הוא נזכר שקר לוהוא ניסה להתקשר למישהו אבל לא היה קליטהואז הוא ראה מישהי וביקש ממנה עזרההיא אמרה שהיא לא רוצה לעזור לו. אז הוא עקב אחריה כי אולי היא הולכת לאיזשהו מקום שיש בו משהו בתוך הכלום הענק הזה

ואז אחרי 2 דקות הוא ראה עיר שלמה מלאה בחנויות ובתי מלון ומה לא.. (אני יראה לכם רק את המלון שהוא בחר)הוא נכנס לאחד מבתי המלון ושילם להם (יש לו כסף כי כשהוא עזב את אישתו הוא גם לקח איתו קצת כסף) הוא נכנס לחדר שלו ונרדם (כי היה לילה)


 הוא חלם שראה את סנטה קלאוס 

ואז הוא התעורר וצחצח שיניים


 

והתגלח 

אחר כך היה לו חשק לעל האש 

הוא הלך לחפש בית ולא מצא בחרמון אז הוא הלך  למרכז ומצא שם את הבית הצהוב (בצד ימין של התמונה)ואז הוא המציא את הסיפור הזה והרוויח מיליונים. 

 הוא קנה אי משלו 

ובית הרבה יותר יפה 

ואז הוא ראה שוב את אישתו ו.. שכחתי מה קרה!!!!

אוי לא :(

דווקא ברגע הכי מותח :(

טוב נצטרך לחזור לסמיילי , מעניין מה הוא עושה עכשיו..


 הוא מנקה את האוזניים!!חח טוב זה סוף הסיפור מקווה שנהנתם!!

(אם יש לכם רעיונות ל "סיפורו של סמיילי" משלכם תכתבו אותם בפורום ואני יעלה אותם!!!!!!!!!!!  )

אני כתבתי את הסיפור אז מקווה שנהנתם

  

  

תוכן פוגע