הגעתם לאתר המגניב "הכל על הכל" כשאתם יוצאים,אל תשכחו להיכנס שוב!!!! 
israblog.nana10.co.il
422 × 301‏ - סמיילי פימו-פוסטתמונות
 • וובקינז הוא עולם וירטואלי הנמצא ברשת. הוובקינז הוא המצאה אמריקאית.

  זו בובה בצורת חיה כולשהי (תלוי איזה אתם קונים) פרוותית, נעימה, וחמודה מאוד!

  כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקין את הבובה. ואיך עושים זאת? מיד תדעו.

  1- קונים בובת וובקינז בחנויות הצעצועים ב 60-65 ש"ח או ליל קינז ב-40-50 ש"ח. (ההבדל הינהם הוא רק הגודל, כך שזה לא כל כך משנה).

  2- ניכנסים לוובקינז. (תוכלו לכתוב בגוגל "וובקינז" וזה ימצא.)

  3- לוחצים על "משתמש חדש" אם עדיין אין לכם,אם יש אז פשוט תכנסו למרכז האימוץ שבמפה. (יכול להיות שלא יהיה רשום לכם, זאת אומרת שתיצתרכו להוריד את התוכנה 

  על המחשב.)

  4- פעלו על פי ההנחיות שהברווזה שם תיתן לכם, כגון: לבחור שם ומין וכאלה....(אל תשכחו לעשות את השפה בעיברית, כשאתם נכנסים לאתר עצמו, יופיע לכם במעלה

  העמוד בחירת שפה.)

  5-כשתגיעו לשלב שצריך להקליד את הקוד, פתחו את הפתק שהוצמד לחייה שקניתם אותה. (אם לא יהיה, אז רימו אותכם...) רואים ריבוע עם אותיות באנגלית ומספרים?

  זה הקוד שצריך להקליד.(שימו לב!!! את הקוד הזה לא ניתן להקליד כמה פעמים!הוא חד-פעמי,אבל אתם לא צריכים אותו בשבל להכינס לעולם, רק בשביל להתכין

  את הוובקינז..............)

  6- בחרו סיסמא ושם משתמש ורישמו אותם במקום שמבקים מכם.אני ממליצה לכתוב אותם על דף או משהו כזה כדי שתזכרו אותה.אם לא תדעו אתותם, אז לא תוכלו להכנס.

  7- הקלידו את האותיות והמספרים שמראים לכם בקישקוש. זהו קוד האבטחה. הוא נועד כדי לבדוק אם אתם רואים טוב.(כי אם לא תיראו, לא תוכלו לשחק. ולא תצתרכו אותו

  כדי להיכנס לעולם.)

  8- ליתר ביטחון, אני ממליצה, לראות את סרטון ההדרכה.

  9- זהו, עכשיו יש לכם וובקינז. ליחצו על "התחל לשחק" או משהו כזה ו...תתחילו לשחק!

  10- ואיך אתם נכנסים בפעמים הבאות? אתם תיכנסו לוובקינז, תלחצו על "כניסה", רשמו את שם המשתמש ואת הססמא במקומות שרשום:"שם משתמש" ו:"סיסמא".

  עכשיו תמתינו קצת...אולי קצת הרבה.. אבל ככל שתרבו לשחק,זה יעלה יותר מהר.יופיעו לכם כל מיני דברים וכאלה, ככה אתם יכולים לדעת שזה עלה.

   

  בהצלחה!! ואל תשכחו להינות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  תוכן פוגע