מנבענעההתהנו תלמדו ותשחקו

 


כ"כ כיף לשחק עם חברים ישנים ולהכיר חברים חדשים בעולם של מוגובי! השבוע מוגובוי הזמין את חברים שלו לבוא לבקר בעולם של מוגובי, בהתחלה הוא הראה להם את כל האיזורים, הסביר להם איך משחקים, איפה קונים בגדים, איפה הבריכה ועוד ועוד... 

מוגובי - איך זה עובד?
אתם יוצרים לכם מוגובי ואז מסתובבים בעולם וירטואלי בו המוגובי עוסק במגוון פעילויות מהנות ודמיוניות. השחקנים יכולים לדבר, להטיל כישוף אחד על השני, להחליף דברים, להשתמש ב רגשונים או לבחור מתוך סדרה של פעולות מוגדרות מראש כגון התעטשות, מחיאת כפיים ועוד. כמו כן, המשתמשים יכולים לשחק במשחקים על מנת לזכות במטבעות וירטואליים שבהם ניתן לקנות בגדים רהיטים ושאר אביזרים בעבור החממה שלהם. מדי פעם יתווספו תכנים חדשים, כגון משחקים או מסיבות נושא.
__________________________________________________________

מוגובי- פוסט מספר 8

איזה שבוע כיף היה לי בעולם של מוגובי!


תשמעו, השבוע הזמנתי 3 חברים שלי מהכיתה להירשם לעולם של מוגובי.


ביום שלישי קבענו להיפגש בארבע בבריכה. כל החברים שעוד לא היה להם מוגובי נרשמו, והיה מוגוכיף, בדיוק כמו שקבענו. ישר ידעתי מי הם החברים שלי כי אני מכיר אותם כ"כ טוב וידעתי איזה שמות הם יבחרו לעצמם. מיד הוספתי אותם לרשימת החברים שלי.


בהתחלה לקחתי אותם לסיבוב בעולם של מוגובי. הראיתי להם את כל האזורים, הסברתי להם איך יודעים איפה המשחקים ואיך משחקים, הראיתי להם איפה קונים בגדים, והכי חשוב - הראיתי להם את המגלשה בבריכה וכולנו התגלשנו (אה... אל תספרו לאף אחד.... אבל גיליתי להם גם איפה מוצאים את בגדי הים...).
אחר כך הלכנו לשחק כולנו בתפזורת, רציתי שהם ירוויחו קצת מטבעות מוגובי. כמובן שהם קינאו בי כי יש לי מלא בגדים מגניבים. אז אחרי שהם שיחקו והרוויחו מטבעות מוגובי, הלכנו מייד לחנות לקנות להם בגדים. ואז הלכנו למודרניה, והזמנו את כולם למסיבה אצלי בבית.


מלא חברים באו אחרינו לבית שלי וכולנו רקדנו אחר כך מחאנו כפיים יחד בשלב מסוים היינו כולנו כ"כ עייפים מהריקודים וממחיאות הכפיים, שפשוט התעלפנו כולם על הרצפה ונחנו קצת.


 


כמובן שאחרי המסיבה, החברים שלי מהכיתה הכירו ילדים חדשים בעולם והוסיפו אותם לרשימת החברים שלהם, ואז הם המשיכו איתם לשחק במשחקים.


גם אני הכרתי חברה חדשה והוספתי אותה לרשימה שלי. נראה לי שאני קצת מחבב אותה אז שלחתי לה לבבות (אבל היא לא יודעת שזה ממני...)


כ"כ כיף לשחק עם חברים ישנים ולהכיר חברים חדשים!


יאללה, קבעתי עם החברים שלי שוב בעולם, אז אני חייב לרוץ.


נתראה שם!!


 


מוגוביי-ביי

 דירוג הגולשים:  

 

 

תוכן פוגע