האתר הרישמי,הכל על אקולוקו!

 

 


אזור חדש שדומה לעמק הדינוזאורים- יוון העתיקה!
 הפעם קיבלתי פרטים מלאים נרי כבר עכשיו יוני!

עוד כמה ימים יפתח יוון העתיקה יהיהי שם דמויות של יוון העתיקה ותוכלו לעלות במדרגות למקומות! יש סיכוי שיהיהי דמויות חדשות אבל עדין לא יודעים אז כדי לכם להיכנס לאקולוקו בכל חודש יוני(אפשר גם חודשים אחרים אבל עדיף יוני) ונסו לשהשתגר ליוון העתיקה

 

 

דפים מספר ההיסטוריה הרשמי של אקולוקו. פרסום ראשון!
קיצור תולדות אקולוקו. חלק א'

בראשית היה הכוכב HETRA. כוכב דומה מאד ל EARTH שאותו כולנו מכירים.
תושבי HETRA חיו חיים מודרניים מהירים ומספקים. ככל שהטכנולוגיה התפתחה, כך גדלו המשאבים שתושבי HETRA היו זקוקים להם כדי לחיות.
ככל שהיו יותר ערים, מפעלים, מכוניות ומכשירים, גדלה צריכת האנרגיה וכמות המשאבים שלהם היו זקוקים תושבי העולם. נפט, פחם וגז טבעי נמכרו בכמויות גדולות. גזי חממה שנפלטו לאטמוספירה גרמו לעלייה הדרגתית בטמפרטורת הכוכב, חומרי פסולת זיהמו לאט לאט את המים האוויר והאדמה, ושינויים מטרידים במערכות מזג האוויר החלו להתרחש. מינים רבים של חיות החלו להיעלם מהכדור, ומערכות אקולוגיות רבות החלו לצאת מאיזון. מנהיגי HETRA התכנסו כדי לדון במצב. 

בועידת החירום בלטו כמה דוברים:

פרופסור אדם גרינליף: פרופסור למדעי הסביבה ועיתונאי חובב. הכתבות שפרסם ובהם קרא לשינוי באורחות החיים של תושבי HETRA הקדימו בשנים רבות את התופעות המדאיגות שהחלו לקרות בכוכב. פרופסור גרינליף היה הנואם המרכזי בכנס, וקרא לשינוי מיידי באורח החיים ב-HETRA , על מנת שהחיים על הכוכב יוכלו להימשך.
כמו כן קרא פרופסור גרינליף להקים זרוע כלל עולמית שכל מטרתה לבנות חללית גדולה וחזקה מספיק כדי לסייר בגלקסיות ולמצוא כוכב חדש שאותו ניתן יהיה ליישב ולהקל על העומס שהאוכלוסייה של HETRA הטילה על הכוכב בו חיה. המשלחת שתמצא את הכוכב החדש תקים חברה שתחיה בהרמוניה עם הסביבה ותיצור מושבה עם חוקים חדשים וידידותיים לאנשים ולסביבה, שתהיה מודל לפיו תוכל גם HETRA לשקם את מצבה העגום.

בבילון סמוג - מיליארדר נפט, ונשיא הגוש המזרחי של המדינות המתועשות על HETRA נאם גם הוא בכנס. סמוג טען שאין קשר בין הצריכה המוגברת של משאבי העולם ובין התופעות המדאיגות שקורות על HETRA. (הוא אפילו הציג ממצאים מדעיים ממחקרים שהזמין אצל שלושה פרופסורים מושחתים) למרות זאת, טען שהוא מוכן לתרום מיליארדים כדי לבנות את אותה "חללית" שמר אדם גרינליף מדבר עליה, ולו רק כדי למצוא עוד כוכבים שמהם אפשר לשאוב עוד נפט, פחם, עצים, גז טבעי ומחצבים נוספים.

פרופסור גרינליף נטש את אולם המליאה בזעם. צירי הועידה הבינו שאין דרך אמצע בין מר בבילון סמוג לבין פרופסור גרינליף. בהצבעה שנערכה הוחלט שהצעותיו של פרופסור גרינליף יתקבלו, ומאמצים בינלאומיים לשיקום HETRA והקמת משלחת הסיור לגלקסיה החלו במלוא המרץ.

מה שהמשתתפים בכנס ומקימי המשלחת העולמית לא ידעו הוא, שבמחשכים בנה בבילון סמוג חללית ומשלחת משלו לסיור בגלקסיה. ייעודה היה לעקוב אחרי "אררט" החללית הרשמית של HETRA, לנחות אחריה, ולעשות שני דברים: הראשון, לנצל את משאבי הכוכב החדש, והשני, לחבל במאמציו של פרופסור גרינליף להקים חברה חדשה שתוכל לחיות בכיף והרמוניה לאורך דורות. בראש המשלחת הציב בבילון את בנו הבכור ובבת עינו, גוליית סמוג, שהיה לצדו של אביו מאז היה ילד, ולמד כל מה שיש לדעת על ניצול משאבים ועסקים. גוליית בחר לעצמו את חברי המשלחת שיצאו איתו למסע בחללית. לשותפיו למסע הבטיח שאחרי שישתלט לגמרי על הכוכב החדש ומשאביו, יחלק איתם את הכוח שיצבור. למסע של גוליית הצטרפו:

סיינה מלגואה, מדענית מסתורית שנחשבה לסמכות העליונה בHETRA בכל מה שקשור למים: (מדעי הים והאוקיינוס, ביולוגיה ימית, מחקר נהרות ואקלים ועוד...) אל סיינה הצטרף מרקוס אוקטיפוס, עוזרה הנאמן.   

אנטון מיקרובוליס – כימאי ומיקרוביולוג מבריק, מומחה לגזים, חיידקים ותרכובות כימיות. חלש בגוף אבל מוחו הגאוני מפצה על החולשה הזאת עשרות מונים. יד ימינו של בבילון סמוג, נשלח על ידו כדי לסייע לגוליית בנו במשימה.

סיימון ג'יגאמאט – פירומן. גאון טכנולוגיה, הנדסה ומחשבים. בנה עבור בבילון סמוג את החללית שלו. הצטרף למסע  מתוך שאיפה טהורה ולא מרוסנת לכוח, אך גם מתוך רצון לנקום בדיזי גרינליף, בנו של אדם גרינליף, שלמד עם סיימון הנדסה באוניברסיטה, ולא רק שקיבל ציונים גבוהים משל סיימון, גם הצליח לגרום לאמרלד פאטל, היפהפיה של האוניברסיטה – להתאהב בו ולא בסיימון. סיימון לא שכח ולא סלח. כשגילה שדיזי ואמרלד מתכננים להצטרף למשלחת הסיור הצטרף למזימה של בבילון סמוג בהנאה רבה ומוטיבציה אינסופית.

צ'רלס טי. פוט – צייד אגדי, וסוכן לשעבר בשירות החשאי של איחוד האומות בהטרה. בבילון מינה את טי. פוט להיות שומר ראשו של גוליית ולוודא ששום דבר רע לא יאונה לו במסע ההרפתקני.

אחרי 10 שנים היתה החללית אררט מוכנה. מתנדבים רבים ביקשו להצטרף להרפתקאה הבין כוכבית הגדולה. פרופסור גרינליף עצמו בחר אישית את כל חברי המשלחת. המבחן היחיד שהיו צריכים לעבור, הוא שיחה עם הפרופסור. בסופו של דבר מנתה המשלחת ההרפתקנית כמה מאות תושבים שייצגו את כל הגזעים, התרבויות והחכמה הקולקטיבית שהיו על HETRA.  אל ה"אררט"  הועלו כל מיני החיות והצמחים  שהיו ב-HETRA ואפילו מבחנות בהם היה DNA של חיות וצמחים שכבר נכחדו. אדם גרינליף מונה לראש המשלחת, ולו מונו שני סגנים:

הפרופסורית אימאן סילאסי: נצר לשושלת מלכים ביבשת הטרופית CARIFA.  אימאן סילאסי נחשבה לסמכות העליונה בHETRA גם בידע על שבטים ותרבויות עתיקות, וגם בביולוגיה ובוטניקה. במלים אחרות,  נוסף להיותה בת אצולה, סילאסי היא פרופסורית מובילה למדעי החיים, אנתרופולוגיה וגנטיקה ואין מדענים רבים שמשתווים לה בכמות המחקרים והתגליות שפרסמה.

ד"ר מוזס גרינגו, או כמו שרבים בHETRA מכנים אותו - "השריף". ד"ר גרינגו הוא מומחה לאנרגיה מכל הסוגים, ובנוסף יש לו תואר במדעי החברה והממשל. ה"שריף" היה האחראי מטעם וועדת החירום בהטמעת חוקים חדשים לטובת הכוכב, וכך זכה בכינויו "השריף". מוזס גרינגו צורף למשלחת בתור האחראי על יצירת מערכת חוקים הרמונית בקהילה החדשה שתקום, כאחראי הביטחון והסדר, וכמובן כראש הוועדה לאנרגיה.

בנוסף לשני הסגנים היו על הARARAT רופאים ומדענים רבים, מהנדסים, וטרינרים, אמנים, בעלי מלאכה, מורים, ועוד ועוד.

הARARAT- יצאה לדרך מלווה בתקוותיהם של תושבי כוכב שלם שנשאו אליה עיניהם והתפללו שתמצא את הדרך לכוכב חדש, ושתצליח לייצר חברה צודקת וכייפית שתחיה בהרמוניה עם הסביבה, ותהיה מודל לשיקום HETRA, כוכב הבית האהוב. ביבשת אחרת שוגרה חללית אחרת: הEXPLOIT-, בדרכה למשימתה האפלה, ועל סיפונה גוליית סמוג וחבר מרעיו.

 

חשיפה - גוליית סמוג!
גוליית סמוג – תעשיין תמים או רשע מרושע? תחקיר "חדשות אקולוקו"

 

כמעט ואין אקו באקולוקו שלא שמע עדיין את שמו של גוליית סמוג. יש כאלה ששמעו עליו בגלל חלקו בנסיון הכושל לכרות את עצי הג'ונגל באופן לא חוקי, יש כאלה ששמעו עליו בגלל היותו צייד ידוע לשמצה, ויש כאלה שסובלים מזיהום האוויר של מפעליו בחלקים מרוחקים של אקולוקו. אבל מי הוא גוליית סמוג? מאיפה הוא הגיע? מה הכוח המניע אותו?

גוליית סמוג הקטן נולד בארמיקה, בעיר הגדולה סטקס, אביו, בבילון סמוג הוא בין התעשיינים העשירים והמפורסמים ביותר על הטרה. אימרתו: "אם ייגמר הנפט בכוכב נבנה חלליות ונטוס להביא עוד" היתה סיסמת המתנגדים לתנועת ה"קיימות" של אדם גרינליף בהטרה.

בדיונים ההיסטוריים במועצת האומות של הטרה, על עתיד הכוכב, בבילון סמוג בלט בהיותו המתנגד החריף ביותר לאדם גרינליף. בסופו של דבר החליטו נציגי האומות על בנייתה של ה"אררט". בבילון סמוג המובס, שטען בלהט שאת הכסף שעולה לבנות את האררט יש להוציא על קידוחי נפט בקוטב הדרומי של הטרה, החליט שגם הוא ייבנה חללית. וכך, בזמן שאדם גרינליף ודיזי גרינליף עמלו על "אררט", בנה בבילון סמוג את ה"אקספלויט", חללית קטנה הרבה יותר, שנועדה לעקוב אחרי האררט, עד שתגיע לכוכב חדש, ותפקיד אנשי צוותה היה לנחות על הכוכב ולנצל את משאביו, בדיוק כפי שעשה בבילון בהטרה. בראש המשלחת העמיד בבילון את בנו הבכור גוליית.

גוליית בלט כבר בהיותו ילד בחוסר הכבוד הבולט לסביבתו. מספרים עליו שבחייו לא השליך אפילו פיסת פסולת אחת לפח אשפה, והמטפלת שלו, איימי גרינהאוז, טוענת שמעולם לא פגשה ילד חכם כל כך, ועם זאת אכזר כל כך וחסר רגישות. "התחביב שלו היה לנסוע באופניים על ערוגות הגזר והפרחים שהייתי מגדלת בחצר." כשגדל גוליית, לא הסתפק באופניים, והתחביב העיקרי שלו נהיה ג'יפים ענקיים שזוללים דלק ומזהמים. את הג'יפ הראשון קנה לו אביו בבילון. גוליית אהב לסוע עם הג'יפ הענק שלו בחופים שהוכרזו כשמורות טבע, ולא אכפת היה לו גם אם החוף היה המקום היחיד בעולם שבו יכלו צבות ים להטיל את ביציהן.

כשקיבל גוליית את תפקיד קפטן ה"אקספלויט" אסף סביבו חבורה של מדענים מפוקפקים שתפקידם היה לעזור לו להשתלט על העולם החדש שיגלה אדם גרינליף. בין העוזרים של סמוג ניתן למצוא את סינה מאלאגואה, מדענית הימים והאוקיינוסים, את סיימון ג'יגאמאט, מומחה למחשבים וטכנולוגיה, את אנטון מיקרובוליס הכימאי הידוע, ועוד.

"כפי שכולנו יודעים, ה'משלחת' של בבילון סמוג הגיעה בשלום לאקולוקו, והיום, התפקיד של כל אחד ואחד מאיתנו, הוא לוודא שתכניותיהם האנוכיות והמרושעות לא ייצאו לפועל", אומר המומחה מספר אחת באקולוקו לרשע ופשע, שריף גרינגו.

חשיפה! והפעם... הקמת כפר "סילאסי" וגילוי לא פשוט.
תקציר הפרקים הקודמים. מיומנו של אדם גרינליף

הגענו לקרחת יער גדולה לא רחוק מהאגם הגדול שאליו הגיע לראשונה קפטן דולפינפין במסע שלו למיפוי נהרות אקולוקו. מפל נהדר נפל לא רחוק, ושריף גרינגו, אימאן ואני הבטנו אחד בשני וידענו: פה נקים את ההתיישבות הראשונה באקולוקו, מקום מושבו של השבט החדש "סילאסי" שהורכב מבני כל המינים, המקצועות והצבעים שרצו להתיישב במושבה החדשה בג'ונגל.

 חגגנו את הקמת הכפר כל הלילה, לצלילי התוף המשוגע של בונגו סאנשיין (תמיד אמרתי לקולט שהוא כשרון ענק). דידה מצא לעצמו קרחת יער לא רחוקה והכריז ששם יקים את מגרש הכדורסל הראשון בכוכב, וקוקו כבר התרחק לחפש פרפרים. אין ספק, חשבתי בליבי, שזה יהיה כפר מאושר. ידעתי שאימאן סילאסי תעשה עבודה נפלאה בהקמת המושבה. אחרי הכל היו לה עוזרים נהדרים כמו סמרה אחותה, ג'ים, קולט, ומקס.

למחרת, השארנו מאחורינו את החברים שהחליטו להתיישב בג'ונגל , והמשכנו בסיורינו, ריינג'ר בוננזה היה הראשון שזיהה את החללית הקטנה שנחתה במכתש במדבר. ט'אנדר ו"שותק תמיד" התגנבו להביט יותר מקרוב. כשחזרו, אימתו את חששותיי הגרועים ביותר: גוליית סמוג, בנו של יריבי מהטרה בבילון סמוג, נחת גם הוא על אקולוקו.

"אין לי ספק שנראה מהם עוד לא מעט צרות" אמר ריינג'ר בוננזה.

הנהנתי.

"יש לנו דברים חשובים יותר לעשות מאשר להתעסק בהם עכשיו" אמרתי. "חברים! יש לנו עוד עולם שלם להקים!"

 

 חשיפה: סינה מלגואה – ים של רשע.

בעקבות האירועים האחרונים בהרמוני, יצאנו לבדוק, מי היא סינה מלגואה, מנהיגת כנופיית הפושעים שהשתלטו על הנהר של הרמוני

שריף גרינגו, המומחה מספר 1 לרשע ופשע באקולוקו אומר: השמועות מספרות שסינה נולדה בסקוטלנד, אי בצפון הטרה.
כבר מילדות היא היתה ילדה חכמה מאד. מספרים שהארוע המשמעותי בילדותה של סינה היתה כשסבתה האהובה טבעה בים בעקבות סערה פתאומית. מאותו יום סינה הקטנה נשבעה שהיא תגרום לים לעשות מה שהיא רוצה!
 
היא נשבעה שלא יהיה גוף מים, נהר, אגם או ים, שיפתיע אותה. סינה ניצלה כל תא במוח הענקי שלה, ולמדה כל מה שאפשר על מים, ימים, ובעלי חיים ימיים. באוניברסיטה פגשה את גוליית סמוג, (יש שמועות שלא הוכחו מעולם שבין השניים התפתח רומן סוער) והוא שכנע אותה להצטרף לתאגיד "סמוג". סינה תכננה את קידוחי הנפט בים הצפוני של הטרה, היתה המנהלת הכללית של ספינות ציד הלווייתנים של סמוג, ותכננה את נתיבי השיט של מיכליות הנפט. כשגילתה שמיכליות הענק דולפות ומזהמות את הים, לא עשתה דבר בעניין, למרות מיליוני הדגים, הציפורים והיונקים שנפגעו מהדליפה.
 
חקירה בעניין נפתחה באומות המיוחדות של הטרה.  ככל שעברו השנים בתאגיד "סמוג" סינה הושחתה יותר ויותר, לימודים ומחקר התחילו לעניין אותה פחות, ומה שעניין אותה בעיקר היה לעשות כסף. כשגוליית התחיל לגייס מדענים מושחתים לחללית ה"אקספלויט", סינה מלגואה היתה הבחירה הראשונה שלו. סינה הולכת לכל מקום בליווי מרקוס אוקטופוס. עוזר המחקר שלה מימי האוניברסיטה. בניסוי נוראי שערכה סינה, היא הזריקה למרקוס DNA של תמנון, כדי להפוך אותו לעוזר יעיל יותר. הניסוי הצליח ומרקוס גידל 8 ידיים. מרקוס שונא את סינה, אבל צריך אותה כדי לקבל את התרופות המייצבות שמאפשרות לו לחיות בצורתו החדשה."

הינה התמונה של דמקה צדפות:

 

זורמים לטרקונוליול משחק צינורת חדש!

בקרוב מאוד לאקולוקו יותסף משחק  הוא יהיהי משחק צינורות חדש והינה תמונות של המשחק:

 

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs573.snc3/31255_103644613017305_100001153008468_32944_6395243_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs533.ash1/31255_103644626350637_100001153008468_32946_5647253_n.jpg

 

חיות חדשות באקולוקו ציפורים ואפרוחים(הפתעה)!

כרגע אין מידע בשום מקום חוץ מכאן(כי אף אחד לא ראה ושמה על זה,טוב עולי שמו אבל לא ידעו למה הכבנה),הציפורים יעופו לכם ולא יעמדו לעדכם!,האפרוחים יעמדו לעדכם ומידי פעם(למשל אחרי שסיכתם איתם והם מרוצים)אז הם סמים לב ועפים קצט באויר!

הינה הצצה לקניית ציפורים ואפרוחים(הדבר שמסומן באדום):
 

הינה סייר אים ציפור (הצצה בלעדית שווה לראות!):  

מה דעתכם על חיית המחמד ציפורים ואפרוחים? לדעתי הם יהיהיו חמודים

בתים באקולוקו  


 קיבלתי מידע חדש על בתים באקולוקו!

כל אחד שהוא חלוץ ישתגר לירח שהוא בחר והיבנה לו על הירח בית משלו!

הינה תמונה של בית(הפסים מפרידים את החדרים):

  

לא צריך כול החופש על המחשב:

לא מזמן אקולוקו השתתף ביחד אים מאקו והם היחליטו להכין ערוץ ירוק(כמו ערוץ הילדים)הם היכינו משחק שמבוסס על אקולוקו! כל מי שרוצה לשחק בו שיעסה מנוי לערוץ 229(בהתחלה תלחצו ירוק שאומרים לכם) ומי שלא מכיר את אקולוקו פשוט לחצו על הכפתור הצהוב
 

שלח
עולם המים באקולוקו(אקווה איקס):
בקרוב(כנראה) היפתח באקולוקו עולם מים ופה נגלה איך הכל היתחיל!
הכל היתחיל אים מכתב של אקו:

עולם חדש

עולם חדש! אקווה איקס-העולם שממנו טריטופ החייזר הגיע שתי דרכים כדי להכנס לאקווה איקס

1.דרך קפטן דולפינפין בצוללת ריינבו בגונגל
2.דרך שייח אסרף שיפתח שם נווה מדבר ענקי ששם תהיה הצוללת הוריזון במדבר
יהיו מלא משימות חדשות,תושבי קבע מפתיעים,מיחזור חדש,חנויות של בגדים לים,משחקים חדשים ואפילו יהיה אפשר לאמץ דגים
בקשר לדגים:אם תצאו מאקווה איקס אם דג הדג שלכם ילבש קסדת מים וילך על ספיריו (גם במים הוא ילך על סנפיריו)
ואם תכנסו עם דינוזאור\חייה רגילה למים החייה שלכם תלבש קססדת אויר
כדי להכנס לאקווה איקס עליכם יהיה ללבוש קסדת אויר ירוקה עם ברק צהוב

הסושייה של דיני (הדיונון)

 

האלמוגים של אקווה (בת ים)

 
שמורת המדוזות של טופטרי (אחותו של טריטופ אבל יהיה לה גוון עור סגול ולא יהיה לה קרן כמו של טריטופ)
 
שונית הבוץ של קראב (סרטן חתיך וגבוה שהוא תושה הקבע רואים אותו יושב במגדל המציל כי שונית הבוץ זה הים)
 
הבמה המרכזית (לא יהיה שם אף תושב קבע אבל בבמה יהיה מקום שיהיה אפשר להכנס דרכו לחדר החזרות)
 

חדר החזרות של סופר סטאר (שם יהיה כוכב ים שחור מבריק)

אחר כך המכתב נשלח למייסדי אקולוקו(מה שמסומן בסגול זה עולם המים):

  לא תאמינו אקולוקו כבר בדרך לעולם המים!

יש המון דברים של מים הינה כמה תמונות: 


שימו לב! אל תאמינו לכל האתרים שאומרים שהצבעים על הלחיים הם עדיין לא קימים או שהם

יהיו בקרוב באקולוקו,זה קרם הגנה הינה תמונה של הקרם שכתוב במשימה:


  

 הינה עוד תמונה והפעם לא מטושטש :  

הינה תמונה של מנהלת:


מי שהולך לפארק שפיים אז יש שם את מגלשת אקולוקו,מקבלים הנחה של אקולוקו בכניסה,

מקבלים אקו קוד המכיל4 הפתעות :משקפי שחייה ירוקים,גלגל ברווז צהוב,משרוקית מצילים מקצועית

וקרם הגנה לגולשים מקצועים ועכשיו תזכו לראות אותם:

משקפי שחייה ירוקים:

  

גלגל ברווז צהוב:

  

משרוקית מצילים מקצועית:


קרם הגנה לגולשים אמיצים:

ועכשיו נסביר לכם מה מקבלים מכל משימה:

הדבר שמקבלים: משקפי שחייה כתומים:
רמה: 2.

נקודות מנהיגות: 5.
דור אקולוקו: 2.
נקודות חלוץ: 0.

משרוקית מצילים כתומה:
רמה: 3.

נקודות מנהיגות: 2.
דור אקולוקו: 1.
נקודות חלוץ: 200.

הדבר שמקבלים: גלגל ברווז כחול:
רמה: 2.

נקודות מנהיגות: 2.
דור אקולוקו: 2.
נקודות חלוץ: 200.

איפשר להחליף את החפצים הללו וגם איפשר להחליף את מה שמבקבלים מפארק שפיים

תמונות:

הינה כמה תמונות מפארק שפיים(בתמונה הראשונה יש שם מגלשה שחורה זותי מגלשת אקולוקו) :

 

 

 

 

 

צ'טמן באופק

צ'טמן בובה אנטירקטיבית,

מדברת מזיזה אייברים וגם לה יש אישיות,

צ'טמן-טמגוצ'י גדול

היודע לעשות יותר מפעם.

מדבר צוחק ויודע וקצט מצ'וגע

גלשו באתר וזכו בפרסים של צ'טמן

תוכן פוגע