פרק ראשון, עונה ראשונה- "זה מתחיל"

להאי לין קורים דברים ממש מוזרים ומשונים והיא מספרת על כך לסבתה. סבתא שלה (שקוראים לה יאן לין) מספרת להן את הסיפור על כך שהן נבחרו להיות שומרות הפרגוד, ושגם היא הייתה שומרת פרגוד בצעירותה. זה הפרק שבו הכל מתחיל...

 פרק שני, עונה ראשונה

"זה מסתבך"

הוויטץ' מבינות שזו עומדת להיות מלחמה קשה- הן מנסות להתרגל לכוחות החדשים שלהן, אף על פי שזה ממש לא קל. הן גם נלחמות באחד הקרבות הראשונים שלהן, ומתחילות להכיר את פובוס, סדריק וכל שאר הרעים... ולאט לאט מבינות מה מצפה להן!

 

פרק רביעי, עונה ראשונה

"יום הולדת שמח, וויל!"

לוויל יש יום הולדת אבל היא מבקשת לא לספר זאת לשאר החברות שלה חוץ מלאירמה, כי היא לא מעוניינת שיערכו לה מסיבת הפתעה כי היא חושבת שזה תינוקי ומעצבן. בסוף קורנליה מגלה הכל ועורכת לה אחלה מסיבה כמו שרק היא יודעת לעשות... בין לבין הבנות גם יוצאות למרידיאן ונלחמות במפלצות.

פרק חמישי, עונה ראשונה- "עבודות שירות"

המורה להיסטוריה הקדים את עבודות השירות בחודש!!! בזמן שהאי לין ווויל עסוקות בצביעת גרפיטי, האי לין מבחינה בכתובת עתיקת יומין של כתב ממש מוזר שלא מן העולם הזה. קיילב מסביר להן שזוהי שפת מטאמור ומרידיאן. הוא אומר שראה זאת בטירה של פובוס, אבל הוא לא קורא את השפה הזו. הבנות נסות לפענח את הכתב המסתורי.

 

 פרק שישי, עונה ראשונה, "חולות טובעניים"

פובוס ולורד סדריק נחושים בדעתם לגלות מי הוא המרגל בצבא שלהם, שמעביר מידע סודי למנהיגי המורדים נגדם. לשם כך, סדריק מציע רעיון: להפיץ שמועה שחפץ חשוב נמצא, ובכך להפיל את המרגל למלכודת ולהעמידו למשפט. בנוסף, הם בטוחים שבנו של מנהיג המורדים, קיילב, הוא המרגל הסודי, למרות שזה... ורת'ק. פובוס אכן מפיץ שמועה שהחותם שלו, בעל הכוח העצום, שנעלם לפני שבע שנים, נמצא והוא ישלח לשם צוות חיפוש, אבל הכול שקר... קיילב רוצה למצוא את החותם, כי הוא יודע שאם פובוס ימצא אותו הוא יעניק לו עוצמות אדירותמימדים, אבל אם הוא ימצא אותו הוא אולי יוכל לשים קץ לשלטונו של פובוס הרשע במרידיאן. קיילב יוצא לחפש את החותם, ונופל במלכודת של חולות טובעניים.

 

 

 

פרק תשיעי, עונה ראשונה, "המבוך"

הבנות ואליון יוצאות לקנות ספרים בהיסטורייה שהיו צריכות בחנות של סדריק ונתקלות במבוך ענקי ולבסוף מגיעות למרידיאן, שם הן שומעות לראשונה מהתושבים על כך שיש שמועה שלפובוס יש אחות (אליון!) שהיא יורשת העצר החוקית והמלכה של מרידיאן וחיה על פני כדור הארץ ולא יודעת מי היא באמת והבנות צריכות למצוא אותה!

פרק עשירי, עונה ראשונה, "התמונה"

וויל ממונת על הכנת הפסטיבל השנתי בבית הספר של בנות, והיא מזמינה את האי לין, אירמה, קורנליה, טראני ואליון לביתה כדי שהן יוכלו עזור לה. לבסוף הן מחליטות שהפסטיבל יהיה בנושא "ימי הביניים" והן הולכות למוזיאון בכדי לאסוף מידע על ימי הביניים ועל איך נראו החיים שם ונשאבות לתמונה ישנה שפובוס כלא בתוכה את הצייר והאנשים והן משחררות אותם אבל לא לפני שהן נלחמות המפלצו מפחידות במיוחד. נ.ב. - נורא מוזר, שבסוף הפרק, ממש בסוף, רואים שהצייר צייר מישהי שממש דומה לאליון! כנראה רמז לקשר שלה אל מרידיאן...

 

 

פרק שתיים עשרה, עונה ראשונה- "הכוכב האבוד"

העבדים של פובוס מוצאים לבסוף את הכוכב של טריב', כוכב בעל שבע צלעות, הכוכב שמושך אליו כל יורשת עצר חוקית של מרידיאן! סדריק יוצא בדמותו האנושית אל חנות הספרים, ואחותו של פובוס, שאותה פובוס רוצה למצוא, שמתברר שהיא אליון, גונבת את הכוכב מכיוון שהייתה מהופנטת ממנו. כשאליון מחזיקה את הכוכב, הוויטץ' מנוטרלות- ומאבדות את הכוחות שלהן לזמן מה. לאחר שאליון הוציאה את הכוכב, הכוחות שלהן חזרו אליהן, אבל פובוס וסדריק כבר השיגו את המטרה שלהם: ומצאו את יורשת העצר, אליון, מלכת מרידיאן!

 

 

 

 

 

פרק שלוש עשרה- "הנסיכה אליון"

ואת'ק, המרגל שהושתל בצבאו של פובוס על מנת להעביר למורדים בשילטונו של פובוס מידע, חוזר לכדור הארץ לאחר ששמע במרידיאן חדשות רועשות! מתברר כי יורשת העצר של כס המלכות, אחותו של פובוס, נמצאה, ומאמינים שהיא תציל את מרידיאן! הבנות וקיילב נדהמים לגלות שיורשת העצר לכתר של עיר הרשע היא אליון, חברתן הטובה. אליון עדיין לא יודעת שומדבר, כי בנות חוששות לספר לה, אבל סבתה של האי לין מייעצת להן לשמור על אליון בסודיות, מכיוון שמפלצת בדמות בן אנוש עלולה לחטוף אותה בכל רגע למרידיאן! אז הבנות מחליטות לעקוב אחרי אליון, והיא והחבר החדש שלה, ברייס, הולכים ליריד, והן חושדות בו שהוא המפלצת ממרידיאן שהתחפש לבן אנוש, למרות שזה לא הוא, ומקלקלות לאליון את כל הדייט...

 

פרק ארבע עשרה- "יום הורים"

בבית הספר של הבנות מתקיים באותו ערב "יום הורים" והתלמידים מתבקשים בנוסף, למלאות אילן יוחסין של המשפחה שלהם יחד עם ההורים. אליון מעוצבנת כי מסתבר לה שמשפחתה קטנה מאוד, וההורים שלה לא יכולים לספק לה אף לא פרט קטן על המשפחה המורחבת שלה, מכיוון שהיא בעצם לא יודעת מי היא- יורשת העצר של מרידיאן. היא מספרת על כך לסדריק, שטוען שהוא "מתעניין מאוד בהיסטוריה" ורוצה לראות את אילן היוחסין שלה, שמנצל את ההזדמנות לגלות לה מי היא באמת! למרות המאמצים של השומרות, השניים בורחים למרידיאן ואליון פוגשת את אחייה, פובוס, לאחר שניים עשר שנה של חיפושים.

פרק שש ע

אליון לוקחת איתה למרידיאן את הקמע שהוויטץ' הביאו לה, קמע החברות, שבו כל אחת הכניסה לתוכו קצוות שיערה. כדי שהמפלצות של פובוס יאתרו את וויטץ' (השומרות) הוא זקוק לחפץ שלהן ולכן הוא משתמש בקמע של אליון ומאכיל בו את המפלצות- תולעים שלו כדי שימצאו את השומרות!

פרק שש עשרה- "חיילי הטראנס"

המורדים ובראשם קיילב המנהיג יוצאים למתקפת מרד נגד פובוס, אבל סדריק גורם להם להפוך ל"חיילים" של הצבא האוייב בעזרת קרן ההיפנוס, בנוסף הוא משתלט על העיר של בנות, בכדור הארץ, מה שאומר שהוא יצא מגבולות מרידיאן, וגורם כמעט לכולם לשמוע לפקודותיו.  

 

פרק שבע עשרה, עונה ראשונה- "אליון הכפולה"

פובוס מלמד את אליון ליצור לעצמה כפילות, ומשתמש בהם בתור צבא, שיפתה את השומרות והמורדים לבוא למרידיאן כדי שיתפוס אותן! השומרות וקיילב מנסים להבחין בין אליון האמיתית כדי לשחרר אותה לבין הכפילות שלה, אבל זה דיי קשה... כשהם רואים שאין מה לעשות, הם חושבים להשתמש ביומן הישן של אליון- ובכך לפתות אותה להגיע אליהם. אבל הבעיה היא, שפובוס תופס אותו ראשון ומביא אותו לאליון.

תוכן פוגע