זוגות ואהבה בתכנית

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

 

הזוגות... תכף נוכל לראות את הבנות והחברים שלהם, אבל קודם כל... אני חושבת שיש גרסה שונה בין הקומיקס לבין הסדרה בטלויזיה, כי כאן, בקומיקס, קיילב ואליון הם ממש זוג! זה באמת קצת מוזר, כי בטלויזיה קיילב מאוהב בקורנליה... מתברר שבקומיקס, קיילב נפרד מקורנליה כי לאחר שהכל הסתדר, הוא הפך לאחד מהשומרים של המלכה אליון, והוא בילה איתה זמן רב עד שהבין שהוא מאוהב בה והשניים הפכו לזוג, כנראה!

אליון וקיילב?:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וויל ואנדום ומאט אולסן: בבהתחלה מאט לא ידע בכלל על שומרות הפרגוד וכל העניין הזה, עד שהחליט לעקוב אחר וויל (במטרה לגלות למה אף פעם אין לה זמן בשבילו) והגיע בטעות למרידיאן, וכשגילו אותו הוא החליט לעזור לחבורה ולקיילב ובסופו של דבר קיבל גם הוא כוחות קסומים.

 

קורנליה וקיילב:

כשהבנות הגיעו למרידיאן, הן פגשו את בנו של מנהיג המורדים קיילב, והם עבדו כצוות בשיתוף פעולה, והוא וקורנליה התאהבו ממבט ראשון...

 

האי לין ונייג'ל:

האי לין לא התעניינה בהתחלה כלל וכלל בבנים, עד שהיא פגשה את נייג'ל כשעזרה להורייה להביא משלוחים מהמסעדה לבתים של אנשים ומרוב התרגשות הוא גרם לה להתעופף (!) אבל בניגוד למאט, נייג'ל לא יודע כרגע שום דבר על השומרות! 

  

 

טראני ונייג'ל

מתברר שגם לחבר של טראני קוראים נייג'ל, כנראה לפי הקומיקס! ההורים של טראני ובעיקר אימא שלה בהתחלה חשבו שנייג'ל הוא עבריין צעיר כי הוא הסתובב עם חבורת ביריונים אף על י שהיה נחמד, אבל בסוף הם הבינו והניחו לשניים להיות חברים.

 

אירמה ומרטין

בהתחלה אירמה לא ממש אהבה את מרטין כי הוא קצת הציק לה באהבה המטורפת שלו אלייה, אבל בסוף הם הפכו לחברים.

 

אורב וסדריק

מתברר שגם סדריק יפגוש את בחירת ליבו. אנחנו עדיין לא מכירים אותה, אבל קוראים לה אורב והיא ממש אוהבת אמנויות לחימה, ג'ודו וקראטה!

 

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע