קיילב

קצת על קיילב

גיל :  15

מצב :  מנהיג המורדים של  "מרידיאן " , אהוב ליבה של קורנליה ובעונה השנייה הופך לאחד משומריה של המלכה אליאן .

משפחה :אבא בשם ג'וליאן (אשר במהלך העונה הראשונה מוחזק בשבי אצל פובוס ) ואמא אשר זהותה המסתורית נחשפת במהלך העונה השנייה  (ותאמינו לי זאת חתיכת הפתעה ...).

חיית מחמד : למען האמת מדובר יותר בחבר בשם בלאנק - פרסלינג (יצור שהוא מין הכלאה של קרפד וטרול ) מסריח וטוב -לב שיודע להריח שערים בין עולמיים .

קיילב הוא בנו של מנהיג המורדים אביו, במרידיאן, שמורדים בשלטונו של העריץ פובוס, אחייה הגדול של אליאן. הוא מגיע עם הבנות לכדור הארץ ומידי פעם חוזר למרידיאן. הוא וקורנליה דלוקים זה על (הם תמיד מסמיקים כמעט כשהם יחד).

 

 

 

בלאנק

בלאנק הוא יצור חמוד וקטן שהוא מן הכלאה של טרול וקרפד, אבל גם קצת מסריח וממש אוהב זבל, ומנסה למכור כל דבר! הוא מסוגל להריח שערים בין- עולמיים עבוד הבנות, יודע לדבר קצת, ויש לו מחסן ענקי מלא בחפצים בלתי שימושיים, הוא אוהב לאכול כל דברויש לו אופי קצת מפוקפק.

 

 

עוד אנשים ויצורים ממרידיאן וממטאמור:

 המלכה אליאן: (יש באתר שלי עמוד שמוקדש רק לה, אז לא נפרט):

 

ורת'ק :

  

 

הדמות בקצרה :

למרות חזותו המבהילה (בלשון המעטה )  הוא יצור טוב לב וחבר טוב ונאמן של קיילב .   

 ורת'ק הושתל בתוך צבאו של פובוס במטרה לרגל אחריו ולהזהיר את המורדים מפני כל מזימה או לחלופין לידע אותם מתי נמצא משלוח של נשק והספקה בדרכו אל הטירה . לקראת סוף העונה הראשונה מגלה ורת'ק את זהותה האמיתי של אחותו הקטנה של פובוס (היורשת האמיתית, כלומר אליון בכבודה ובעצמה, אשר הוברחה " לארץ " בכדי להציל את חייה וכשתיגדל תוכל להציל את "מרידיאן " ) וממהר לספר על כך לקיילב גם תוך סיכון חיו שלו .

  

הלורד סדריק:

מנהיג הצבע של פובוס, ומשרתו הנאמן ביותר. בדמותו האנושית הוא בעל חנות ספרים שנראה נחמד ומתחבר אל אליון. בדמותו האמיתית הוא נחש מרושע ומפחיד. בתור לורד, הוא נראה ספק אנושי ספק לא...

 

   מירנדה- פובוס שלח אותה בכדי שתשחק קצת עם אליון בזמן שהיא שוהה בארמון במרידיאן איתו, אבל האמת היא שהיא עוד אחת מהעוזרים של פובוס וביכולתה לשנות צורה!

 

  

 

תוכן פוגע