אקוהב האתר של שנהב

מה זה אקולוקו?-אקולוקו הוא אתר טבע שבו יוצרים ילד או ילדה מלבישים אותו\אותה עוברים דרגות עושים משימות קהילה ועוד...

 

איך משיגים קסדת חלל?-קסדת חלל מקבלים ממשימה לדרגה שבע במשחק "לחץ גזים"עצל דיזי גרינלף.או כתודה על סייום כל המשימות של דרגה 15.

 

האים ניתן להחליף חיה ליפני תום תקופת הטיפול שלה?-לא כדי לגדל חיה נוספת צריך לסיים לטפל בחיה הזאת,ואים רוצים לקחת חיות גדולות או בנוניות צריך להתחיל לטפל בחיה קטנה כמו סנאי,קיפוד או ארנב ואז אפשר בנוניות ואז גדולות כמו דובי פנדות,נמר וכו" וכדי לטפל בחיה צריך ליהיות חלוצים.

מה זה משימות קהילה ואיפה ניתן לימצוא אותן?-משימות קהילה זה לעשות מישחקים וליטרום כסף כדי לנצח את סמוג בכל מיני דרכים,ניתן לימצוא את זה בצד ימין מיתחת לסימן שאלה ולספר ולחלוץ ליפעמים יש מישמות קהילה שם.

איפה מוצאים קנית בעלי חיים?-עצל צרלס ועצל דר" גזונטהייט וטרינר בעלי חיים.

איפה ניתן לקבל עזרה?-עצל סיירים עים הילה של מלאך על הראש אובצד ימין למעלה יש סימן שאלה לוחצים עליו ומוצאים את מה שרציתם לדעת.

כמה עולה חלוץ דו חודשי?-69 שח" הוא הכי זול השאר יקרים יותר...

איך עולים דרגות?-שרואים תושב קבע עים סימן שאלה על הראש בצבע צהוב זה אומר שיש משימה,לוחצים על תושב הקבע והוא כותב לכם משימה,שמסיימים ליקרוא לוחצים על החץ הקטן וממשיכים ליקרוא למשל הוא מראה לכם ציור של בקבוק לדוגמא 5 בקבוקים זה אומר שאתם צריכים לעסוף חמש בקבוקים ואז שסיימתם אתם חוזרים לתושב הקבע ואים הוא מראה לכם סימן קריאה אדום זה אומר שסיימתם את המשימה וצריך לילחוץ על תושב הקבע וזה מראה "כל הכבוד"ומיתחת יש וי לוחצים עליו ואז רואים איך סיימו וכתוב כמה כסף מקבלים וכמה נקודות פעילות ככה עושים המון משימות ומקבלים נקודות פעילות וכך עוברים גם דרגות.

לעוד דברים כנסו לאקוהב 2 בקרוב

כל הזכויות שמורות@לשנהב אריאלי

 

תוכן פוגע