שלוםםםםם וברוכיםםםםםםםםםםם הבאיםםםםםםם לאתר של אקולוקו,מוגובי ומיקמק,לכן,תהנו!!!!!!!!

גלעד שליט חזר הביתה!!!

 

סוף סוף,אחרי 5 שנים וארבעה חודשים (1941 ימים),החייל החטוף:גלעד שליט חזר הביתה למצפה הילה!!!!!!!!!!!

היום (יום שלישי ה-18 לאוקטובר 2011) עסקת שליט יצאה לפועל,היום בבוקר (ב-7,8 בבוקר)נראה שליט בחדשות במצרים,אלה היו תמונותיו החדשות,אפשר היה לראות שהוא חלש,אך עדיין הולך על רגליו (וכמובן שהוא בריא ושלם).

העסקה (עם לא ידעתם אותה):תמורת גלעד שליט,בבית הכלא עופר שבישראל,ישתחררו יותר מ-1000 מחבלים ופלסטינאים,25 מהם קיבלו מאסר עולם.

העסקה מתבצעת בשני שלבים:בשלב הראשון (התרחש היום)ישתחררו 440 אסירים,כאשר הרופאים יבדקו את גלעד וכאשר הכל יהיה בסדר,האוטובוס המלא באסירים יסע לעזה.

השלב השני הוא:שאר האסירים ישתחררו בחודשיים הקרובים.

בערך בצהריים,לקח מסוק את גלעד שליט לתל נוף שם כבר מחכים לו כל משפחתו (אביבה,נועם שליט ואח שלו ואחותו)וגם ראש הממשלה,בינימין נתניהו.

כעבור כ-חצי שעה נחת המסוק בתל נוף ושם פגש גלעד שליט את ראש הממשלה ושר הביטחון (הם היו הראשונים שהוא ראה לאחר הורדתו מהמסוק)הוא קד קידה בפניהם והם המשיכו ושם פגש לראשונה,אחרי 5 שנים וארבעה חודשים ארוכות את הוריו!!!

בערך אחר הצהריים,עזבו שני המסוקים את תל נוף עם גלעד שליט ומשפחתו והמריאו לכיוון מצפה הילה,שם כולם מחכים לגלעד שליט מהבוקר!

כעבור כ-שלושים וחמש דקות,כל מצפה הילה התחיל לראות את המסוקים וכולם מחאו קפיים,שרו,בכו והתרגשו!

שני המסוקים נחתו במצפה הילה עם גלעד שליט ומשפחתו ושם לקחו את כל מי שהיה במסוקים ולקחו אותם לוונים (וואן)ושם הם עלו למצפה הילה ושם כולם צעקו,שרו עם החולצות:"כמה טוב שבאת הביתה"!!!

גלעד יצא כולו מתרגש,שמח ונבהל!

זהו הרגע שכולם חיכו לו,גלעד סוף סוף חזר הביתה!!!

תוכן פוגע