רפאלי נולדה במושב עולש[1], בת לציפי לוין, דוגמנית בעברה, ורפי רפאלי, ולה שלושה אחים. בגיל שנתיים עברה להוד השרון[1]. רפאלי הופיעה בפרסומת כבר במלאת לה שמונה חודשים, ולאורך ילדותה השתתפה בפרסומות שונות, והופיעה בתפקידים קטנים ושונים בסרטים, סרטי טלוויזיה וקלטות.

משנת 2000, במקביל ללימודיה בתיכון "הדרים" שבהוד השרון, החלה רפאלי מתבלטת כדוגמנית צילום אופנה, עם הופעתה בקטלוגים של חברות אופנה כמו "קסטרו" ו"פלפל", וכן ככוכבת בפרסומות, ובהן פרסומת למילקי של חברתשטראוס. רפאלי זכתה לתואר דוגמנית השנה בשנת 2000 ובשנת 2001, וזכתה בתואר זה גם בעיתוני הנוער "מעריב לנוער" ו"ראש 1" בשנים 2001 ו-2002. בשנת 2002 הפכה דוגמנית הבית של חברת האופנה "רנואר", קשר שהסתיים כעבור עונת צילומים אחת בתביעה משפטית,‏[2] והחלה מפתחת קריירה בינלאומית מצליחה כדוגמנית צילום, כשהיא זוכה להופיע על שערי מגזיני אופנה ומגזינים בולטים אחרים בחו"ל, ובהם "Elle" הצרפתי.

רפאלי המשיכה את קריירת דוגמנות הצילום הבינלאומית המצליחה שלה, ששיאיה היו צילומי קטלוג הלבשה תחתונהשל "ויקטוריה'ס סיקרט" (2006), הופעה בגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד (2006) והופעה חוזרת בגיליון מיוחד זה ב-2009, בו אף הופיעה על שערו של המגזין.[3] במקביל המשיכה רפאלי לככב כדוגמנית גם עם חברות אופנה ישראליות. בין השאר נבחרה (2006) לפרזנטורית של חברת האופנה "אירית" ומ-2008 זכתה בחוזה דוגמנות מתמשך עבור חברת האופנה "פוקס-ויזל".[4]

לצד קריירת הדוגמנות שלה סתה רפאלי לטפח קריירת משחק. צעד ראשון שלה בתחום היה ב-2005, כאשר הופיעה בדרמה היומית "פיק אפ", ששודרה בערוץ 10. צעד שני בתחום זה בא עם השתתפותה בתפקיד הראשי בסרט "סשן" של חיים בוזגלו. צילומי הסרט הושלמו, והסרט הוקרן לראשונה בשנת 2011.

תרומה חשובה לפרסומה של רפאלי, החורג מזה של דוגמנית רגילה, העלתה מערכת היחסים שהייתה לבר עם השחקן האמריקני לאונרדו דיקפריו. קשריה עם השחקן, בשנים 2006-lle לאחת מ-25 הנשים הצעירות המשפיעות בעולם.[5] ולהכללתה ב-2011 במקום השישי ברשימת הנשים הסקסיות של כתב העת "מקסים".[6]

תוכן פוגע