סדרות וסרטים מידע

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

טלווזיה סלינה-

מכשפים מווברלי פלייס

איפו נימצא

היא קומדיית מצבים אמריקאית המשודרת בערוץ דיסני. בסדרה מככבים סלינה גומז, דייוויד הנרי וג'ייק ט. אוסטין כשלושה אחים עם יכולת קסם.בשנת 2010, העונה השנייה דובבה לעברית והפרקים המדובבים עלו לHOT V.O.D young.

עלילה

הסדרה מלווה את משפחת רוסו, הכוללת את ג'סטין רוסו(דייוויד הנרי), אלכס רוסו(סלינה גומז)והאח הקטן מקס רוסו(ג'ייק ט. אוסטין). שלושת המכשפים הללו גרים ברחוב וויברלי פלייס שבמנהטן אצל מזללת הסנדוויצ'ים של הוריהם,ג'רי ותריסה רוסו. כמו כל ילדים רגילים, הם הולכים לבית ספר, אך בנוסף לכולם להם יש בביתם מקרר שנפתח ונהיה פתאום מקום שבו הם לומדים כשפים לקראת התחרות שהמנצח יזכה להשאיר את כוחותיו. אף על פי שג'רי, אביהם והמורה שלהם לכשפים אוסר עליהם להשתמש בכשפים, אלכס מפרה את כלליו בקביעות לצרכיה האישיים וג'סטין תמיד דואג לתקן את המצב

  • אלכסנדרה (אלכס) רוסו (סלינה גומז) - מכשפה באימונים, הילדה האמצעית והבת היחידה. אלכס היא מכשפה שובבה ועוקצנית אשר מסתבכת בצרות לעתים קרובות. אלכס גרועה מאוד בלימודים בבית ספר ובכשפים. היא מפרה את החוקים בקביעות ומשתמשת בקסמים בחופשיות לצרכייה האישיים, כגון: לימודייה, ועוד דברים רבים, ורוב הזמן הכל עובד לטובתה. היא נוהגת לנצל ולפגוע באחיה, בעיקר באחיה הגדול ג'סטין. אך מעבר למסכת השנאה, יש ביניהם אחווה אמיתית. אלכס רוסו מאוהבת בדין.
  • ג'סטין רוסו (דייוויד הנרי) - מכשף באימונים, הבכור במשפחה. ג'סטין הוא האחראי והנבון בין השלישייה .הוא נחשב כמפסידן בבית הספר כשהוא מנסה נואשות להיראות "גזעי". תלמיד למופת בבית ספר ובלימודי הכשפים ואהוב על הוריו ומוריו. הוא אוהב אופרה, תה, קומיקס, בובות ונרות במקלחת. בעיניי אחותו, הוא לא מוערך. ג'סטין מאוד תמים, ואלכס נוהגת לנצל זאת כדי לקבל את רצונה. הוא לא אוהב לשבור חוקים ולקחת סיכונים.
  • מקס רוסו (ג'ייק ט. אוסטין) - מכשף באימונים, הצעיר במשפחתו והאח הכי תמים. חצוף, לא חכם במיוחד, אנרגטי, ומוזר. אחיו לא מסתכלים עליו כאיום רב, כיוון שהוא חושב ש'פופקורן במיקרוגל זה קסם'. יחסית לאחיו, הוא מאחר מאוד בלימוד כשפים, ויעשה הכול כדי לקבל תשומת לב. ידוע בתור זה שבטוח לא יזכה לשמור את הכוח ומוערך ביותר על-ידי אלכס.
  • ג'רי רוסו (דייוויד דלואיס) - האב האיטלקי-אמריקאי והמורה לכשפים של אלכס, ג'סטין ומקס. הוא מתנהג כאב מן השורה, קשה, מגן וכועס בקביעות על אלכס ומקס. היו לו בעבר כוחות קסם, אך הוא ויתר עליהם כדי להתחתן עם אשתו, תריסה. הוא מעריץ את ניו יורק מטס והניו יורק ג'טס.
  • הרפר פינקל (ג'ניפר סטון) - חברתה הטובה של אלכס. הרפר היא נחמדה, תמימה ומעריצת אופנה, אם כי יש לה סגנון אישי וייחודי, שהוא מעט מוזר על-ידי ערכתם של כולם. היא מאוהבת באובססיביות באחיה של אלכס, ג'סטין. בתחילת הסדרה לא יודעת הרפר כי אלכס ואחיה מכשפים, אך בעונה השנייה אלכס מספרת לה על כך למרות שג'סטין וג'רי מתנגדים לכך, ובעונה השלישית היא תעבור לגור איתם, במרתף
  • 

עוד סיפור סינדרליה

עלילה

מרי סנטיאגו תלמידת תיכון עם שאיפות להיות רקדנית מתאהבת בתלמיד ג'ואי פארקר זמר רקדן ידוע שחוזר לשנת הלימודים אחרי סיבוב הופעות בעולם. למרי יש אם חורגת בשם דומיניק בלאט זמרת מפורסמת ושתי אחיות חורגות, בריט וברי שמתייחסות אליה כמו משרתת. ג'ואי מתאהב במרי כשהוא רוקד איתה בנשף בעת שהייתה מחופשת. מרי ממהרת לחזור הביתה הפילה את נגן השירים שלה וכך ג'ואי ניסה לחפש אותה. לאחר שג'ואי מוצא אותה ג'ואי ומרי מתאמנים ביחד לאודישן של מרי באוניברסיטה. בריט וברי מצליחות לסכסך בין מרי לג'ואי בעזרת החברה הקודמת של ג'ואי נטליה, בחורה סנובית ומפונקת. החברה של מרי תמי והחבר של ג'ואי דסטין מביאים את מרי לתחרות ריקודים שעורך ג'ואי, ג'ואי ומרי רוקדים יחד וחוזרים להיות חברים

אלבום

  

לסרט יצא אלבום שכולל בתוכו 14 שירים. באלבום משתתפים הזמרים סלינה גומז ואנדרו סילי.

לסרט יצא אלבום שכולל בתוכו 14 שירים. באלבום משתתפים הזמרים סלינה גומז ואנדרו סילי.

תוכן פוגע