עיר הקסמים שלי:

איך נרשמים: שולחים מייל (דוא"ל- דואר אלקטרוני) לכתובת noaminguin@yahoo.com עם כותרת 'הארי פוטר' (בלי זה אני אמחק את ההודעה) וחכו בערך שעה עד שאשלח לכם אישור הרשמה.

איך משיגים כסף (את הכסף לשמור בגרינגוטס) :

אוניות- כמו שקלים

חרמשים- כמו אגורות

גוזים- כמו האגורות של האגורות

אוניות: לעבוד ב- משרד הקסמים (אם תרצה לעבוד בו שלח לכתובתnoaminguin@yahoo.com) , בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות (אם תרצה לעבוד בו שלח לכתובת noaminguin@yahoo.com) , עיתון הנביא היומי (לעבודה שלח לכתובת noaminguin@yahoo.com) או כתב עת אחר (noaminguin@yahoo.com) , עניי'ה על חידות ב'נביא' , זכיי'ה בהגרלות ה'נביא', לנצח בקווידיץ', לנצח בטורניר הקוסמים המשולש ועוד...

חרמשים: לקבל נקודות בית , לנצח במשחקים, להירשם לקבוצת קווידיץ', תפיסת אוכלי מוות ועוד...

 

גוזים: הצלחה בדו קרב, פריצה לכספת, בריחה מאזקבאן, עבודה באזקבאן, כופר יציאה מאזקבאן ועוד...

איך מעלים נקודות בית ונרשמים להוגוורטס: נרשמים להוגוורטס על ידי לחיצה על העמודה של מצנפת המיון. לחץ על כתובת המייל וכתוב הודעה עם כותרת 'הארי פוטר' (אחרת היא תימחק) על כך שאתה רוצה להירשם להוגוורטס, אני ארשום לך את שם הבית במייל ואפתח עמוד שרק אתה יכול להיכנס אליו. אם תענה תשובות בשיעורים ותכין ש"ב (שיעורי- בית) תקבל נקודות בית. אפשר לקבל נק' גם בקווידיץ' והכל בסוף נרשם בגביע הבתים.

איך הופכים לאוכלי מוות: לוחצים על העמודה אוכלי מוות ווולדמורט, שם תלחצו על המייל, ואני אענה לכם מה יהיו צעדיכם הבאים בהיותכם אוכלי מוות.

תוכן פוגע