כידוע לכולנו הסדרה "כמעט מלאכים" נגמרה באה לסופה ...

בעזרת עצומות רבות שהגיעו לידי כריס מורנה ובקשות ותחנונים היא החליטה לשלוח את חברי להקת "אין אנג'לס " להופעה בישאל .

השמחה רבה , איזה יופי יש עוד הופעה !

אבל לא , לא הכול שמח כמו שהוא נראה , חודש לפני ההופעה בישראל בערך בתאריך 2\4 - שכבר העונה בארגנטינה הגיעה לסופה - החליטה אאוחה סוארס להתפטר מחברת ההפקות "כריס מורנה גרופ" זו הייתה אכזה גדולה מאוד , לכולם , אבל בעיקר לישראל הן בעוד חודש הם אמורים לבוא להופעת פרידה כולם לא הבינו מי יבוא במקומה , היו שמועות שאף אחד לא יבוא , והיו שומעות שהם יבטלו את ההופעה , אבל יום אחרי פרישתה הודיעה בעיתונות ובאינטרנט שרוצ'י תגיע לישראל .

הסיבות לבהתפטרותה לא ברורות אך השמועות הן שהיא רבה עם פיטר ולאלי ריב גדול , ונחליטה לפרוש כי לא הרגישה בנוח לשחק איתם . אך אני בטוחה שגם לאליטר מתגעגעים ובכלל כ.ו.ל.ם.

לא שיש לי בעיה עם רוצ'י אישית - ויש כאלה שיש , זה יהיה מוזר שבקום אאוחה תהיה רוצ'י , לדוגמא מי ישיר עם טצ'ו ת השיר "BONITO MIGO" ועד שירים שאאוחה שרה [ולא בהכרח עם טצ'ו]

זה יהיה מוזר מאוד .

אני חושבת שבישראל יקבלו את רוצ'י בסבר פנים יפות , ואני מקווה שיהיה כך , אני לפות אומרת לכ בלב שלם , שאני אוהבת יותר את אאוחה , אך אני יקבל את רוצ'י בידיים פתוחות , ועדיין נזכור את אאוחה בתור אחת מהטין אנג'לס .

בארצות אחרות רוצ'י הגיעה במקום אאוחה , אך האנשים שם השפילו אותה , לא קיבלו אותה , וצעקו לה קריאות כמו "בוז" "מה את שווה ?" "רוצים את אאוחה" "אין טין בלי אאוחה" "מי את שתחליפי את אאוחה?" "אאוחה פי 2 ממך"

לדעתי , כאחת שבאה מבית עם ערכים , זה ממש לא מכובד , נכון , כולנו כמעט אוהבים את אאוחה יותר מרוצ'י והיינו מעדיפים פי 2 לראות אותה פה , אך זה לא סיבה "להתעלל" ברוצ'י ולא לקבל אותה .

אני מבקשה ממני אליכם , שפה בארץ - זה לא יקרה , שנקבל אותה כמו שרק היהודים יודעים לקבל אותה ... ולהראות לה מה אנחנו שווים , וכמה אנחנו אוהבים כל אחד ואחת מכמעט מלאכים ..

ועכשיו כמה תמונות של כאסי עם אאוחה : אאוחה נתגעגע !!

 

תחזיקו מעמד .... RESISTA

אוהבת הכי שיש , ואל תשכחו לחזור , ולא להעתיק

הדר 3>

 

תוכן פוגע