מידע על השחקנים הכי שווים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

 

 

ניקולאס וזאקס - מידע

ניקולס דייגו ואסקס (בספרדיתNicolás Vázquez; נולד ב-12 ביוני 1977 באוליבוס ,בואנוס איירס ארגנטינה) הוא שחקן קומדיות וטלנובלות ארגנטינאיות וזמר .

[עריכה]ביוגרפיה

ואסקס התפרסם לראשונה בגיל 13 בפרסומת לפאנטה בה התמודד מול השחקן המוכר מריאנו מרטינז. בגיל 14 החל ואסקס ללמוד משחק ותיאטרון, למרות גילו הצעיר וגובהו הנמוך ואסקס התקבל לקבוצת הבוגרים בגלל כישרונו הקומי. הוא החל את הקריירה שלו כשחקן בטלוויזיה בגיל 19 בסדרה "RRDT". לאחר מכן הוא הצטרף לצוות של הטלנובלה של כריס מורנה "קיץ נצחי" בתפקיד ליסנדרו, ואז הוא לוהק לתפקיד אלן ב"כמוני וכמוך". כמה שנים אחרי הוא חזר לצוות של מורנה והשתתף בטלנובלה "האהבות שלנו" בתוך השלישייה שמרכיבה את ניקולס קאברהמריאנו מרטינז וואסקס, שם גילם את פטו. ב-2005 שיחק את אנזו מיצ'לי עוזר בית בסיטקום "מי הבוס?". ב-2006 הצטרף להרכב של "אלמה פיראטה" יחד עם לוסיאנה לופילטובנחמין רוחאס ופאביין מאסי בתור המחליף של מריאנו מרטינז שפרש מהסדרה. בעקבות התפקיד שקיבל ואסקס כאשר שיחק את אנדרס דה מארקו ב"אלמה פיראטה" כריס מורנה ליהקה אותו לכוכב הראשי בסדרת הנוער המצליחה "כמעט מלאכים" שם ואסקס שיחק את ניקולס באוור, יחד עם אמילייה אטיאס ולהקת ה"טין אנג'לס". ניקולס שיחק בשתי העונות הראשונות ולאחר מיכן פרש והוחלף על ידי מריאנו טורה. הוא חזר לנעליו של ניקולס באוור לעונה הרביעית בפרק האחרון של הסדרה יחד עם שאר ההרכב. בנוסף לכך הוא הקליט "OFF" לאחד הפרקים בו שומעים את קולו. ואסקס מוכר גם מהתיאטרון, הוא שיחק בהצגה במאר דל פלאטה שנקראת "שמועות" יחד עם קרלין קאלבו וריינה ריצ'. ואסקס גם ידוע כיוצר, הוא כתב מופע קומי שלם וגם כיכב בו לבדו. המופע נקרא "מוטצייה" המופע הזה נחשב להצלחה גדולה מאוד של ניקו ובעקבות ההצלחה ניקו יצר עוד מופע שממשיך את הראשון שנקרא "מוטצייה לתחייה". שני המופעים נחלו להצלחה גדולה. ואסקס הופיע בהצגה שנקראת "חסרי בושה" בה הוא מגלם חשפן ויחד עם עוד שישה שחקנים בסוף המופע הוא מתפשט עד שנשאר עם כובע בלבד תוך כדי מושמע השיר "you can leave your hat on". הטלנובלה החדשה של ואסקס לשנת 2011 נקראת "הייחודיים" בה הוא חוזר לעבוד בפול-קא והוא יככב כשוטר יחד עם ניקולס קאברה ומריאנו מרטינז. ואסקס ישחק את בן זוגה של אאוחנייה טובל.

[עריכה]קריירה שירה

ואסקס השתתף בשני האלבומים הראשונים של הסדרה "כמעט מלאכים" באלבום הראשון הוא שר שני שירים עם אמיליה ("אוהב אותך תמיד" ו"שתי עיניים") ושני שירים לבד ("השמיים שלך" ו"הכל יכול להיות טוב יותר"). באלבום השני הוא שר שני שירים עם אמיליה: "נהר של נשיקות" ו"סימנים שלך", ושיר אחד לבד ("מישהו").

[עריכה]חייו הפרטיים

ב-24 באפריל 2006 נישא ואסקס לשחקנית מרסדס פונס איתה הוא ניהל קשר זוגי במשך 6 שנים אחרי פחות משנה הם התגרשו, ב-20 באוגוסט 2007. כיום הוא נמצא בזוגיות עם השחקנית חימנה אקרדי אותה הוא הכיר על הסט של אלמה פיראטה וכמעט מלאכים. הפרידה מפואנס הייתה מאוד מתוקשרת ומאוד מכאיבה לשני הצדדים בגלל השמועות שואסקס בגד בפואנס עם השחקנית חימנה אקרדי הוא מצידו טוען כי הוא החל לצאת עם אקרדי חמישה חודשים אחרי הפרידה עם פואנס. גם במהלך הנישואים של פואנס וואסקס, המצב לא היה טוב ותמיד הומצאו שמועת שוואסקס בוגד בה. זה החל ב-2006 על הסט של אלמה פיראטה בה מריאנו מרטינז שיצא באותו זמן עם לוסיאנה לופילטו ניהל ויכוחים עם ואסקס וטען כי הסצנות עם לופילטו מוגזמות וכי הנשיקות שלהם מוגזמות מידי ונראות אמיתיות למדי. ואסקס ולופילטו מצידם טוענים שזה היה משחק בלבד והיום הם ידידים טובים מאוד. שמועות אלו הובילו לפירוק החברות ארוכת הטווח שנרקמה בין ואסקס ומרטינז וגם לפירוק הקשר הזוגי בין מרטינז ולופילטו. הפעם השנייה בה הומצא רומן לואסקס הייתה בשנת 2007 עם אמיליה אטיאס בהן הכתבים טענו כי ראו את אטיאס יוצאת מביתו של ואסקס בשעות הקטנות של הלילה. ואסקס ואטיאס כמובן מכחישים כול רומן וטוענים כי הם רק ידידים טובים.

אמיליה אטיאס - מידע

מריה אמיליה אטיאס (ספרדית: María Emilia Attías; נולדה ב- 20 במרץ 1987 בבואנוס איירס) היא שחקנית, זמרת, רקדניתודוגמנית ארגנטינאית עם שורשים יהודים מרוקניים.

החלה את דרכה כדוגמנית, והופיעה על שעריהם של מספר מגזינים ארגנטינאים נחשבים כמו "חנטה", "מקסים" ו"גבו". בשנת2006 אטיאס לקחה חלק בתחרות הארגנטינאית "רוקדים למען החלום", כחלק מהתוכנית "שואו מאטצ'". היא זכתה בתחרות במקום השני, וכך החלה לפתח קריירה בריקוד.

ב-2004, הופיעה אטיאס לראשונה בטלוויזיה בתוכנית "No hay 2 sin 3". לאחר מכן, היא ביצעה תפקיד אורח בסדרה "המורדים". ב-2006, הופיעה אטיאס בקליפ של ריקרדו ארחונה לשיר "Pingüinos en la cama". באותה שנה, החלו הליהוקים לסדרה חדשה של כריס מורנה, "כמעט מלאכים", שהחלה את שידוריה ב-2007. מורנה זכרה את אטיאס מהופעתה במורדים וליהקה אותה לתפקיד הראשי של סיילו מחיקו. אטיאס המשיכה לשחק ב"כמעט מלאכים" עד לסוף העונה השלישית (בה היא גילמה את דמותה של את פאס באוור- ביתם של סיילו וניקו). במסגרת תפקידה בעונה השלישית של הסדרה, אמיליה עשתה ראסטות. אמיליה התפטרה אחרי זה ומורנה ביקשה מימנה לחזור לצלם עוד כמה פרקים אחרונים לסיכום העונה הרביעית והאחרונה

אטיאס זכתה בפרס מרטין פיירו בקטגוריית "השחקנית הטובה ביותר" לשנת 2007, על השתתפותה בסדרה. בנוסף, באותה תקופה דגמנה אמיליה לחברות הלבשה ארגנטינאיות מצליחות, כגון "Caras"ו- "47 street".

בסוכות 2009 הגיעה אטיאס, יחד עם כוכבי כמעט מלאכים, לסיבוב הופעות בישראל. בנובמבר של אותה השנה נבחרה להחליף אתעדי הימלבלוי כמייצגת חברת בגדי הים הישראלית "פלפל", והגיעה לישראל שוב, לשם צילום הקטלוג. בדצמבר 2010 השתתפה כרקדנית אורחת בתוכנית רוקדים עם כוכבים ובטקס נבחרי הילדים בישראל.

ב-3 בדצמבר 2009 נישאה אטיאס לזמר והשחקן טורקו נעים, לאחר שלוש שנות זוגיות.

 

אאוחניה-מידע

מריה אאוחניה סוארס ריברו (בספרדיתMaría eugenia suárez rivero; נולדה ב-9 במרץ 1992 בבואנוס איירס שבארגנטינה) היאשחקניתזמרת ודוגמנית ארגנטינאית.

סוארס התחילה את הקריירה שלה בתור דוגמנית בהיותה בת 6. ב-2003 החלה את דרכה כשחקנית בטלנובלה לילדים פינת אור בהיותה בת 11, וב-2004 שיחקה בסדרה "פלורסיינטה" את דמותה של פאס. בשנת 2005 שיחקה בטלנובלה אמור מיו, בתפקיד ויולטה. ב-2006השתתפה סוארס בתוכנית "אמו דה קאסה", שם שיחקה את דמותה של קאטלינה.

בשנת 2007 סוארס החלה להשתתף בסדרה "כמעט מלאכים", בה היא מגלמת את דמותה של חסמין רומרו(במסגרתה חויבה לצבוע את שיערה לגוון שטני, שמאוחר יותר הוחלף בבלונד, מה שגרם לה להתלונן פעמים רבות בפני ההפקה). החל משנה זו, במסגרת דמותה, הייתה חברה בלהקה של הסדרה(שהייוותה להקה לכל דבר גם מחוץ לה), "Teen Angels"(מעין משחק מילים בין teenagers- 'בני נוער' באנגלית, ו-angels- מלאכים, באותה השפה). סוארס ביקרה בישראל ארבע פעמים- בפעם הראשונה במסגרת מסע ההופעות של הסדרה 'פינת אור', ושלוש פעמים נוספות במסגרת הסדרה 'כמעט מלאכים'. בנוסף, דיגמנה לחברות אופנה מובילות לצעירים בארגנטינה, חלקן של הלבשה תחתונה בטרם לה 17, מה שגרם לסערה בקרה הורים רבים, שכן אאוחניה מהווה מודל לחיקוי לילדות רבות שצופות בה.

בינואר 2011 הודיעה על פרישתה מלהקת ה"טין איינג'לס" באמצעות חשבון הטוויטר שלה, והוחלפה ברוסיו איגרסבל שמשחקת לצידה בסדרה כמעט מלאכים את דמותה של ולריה. לפי השמועות, היא לא פרשה מרצונה מהלהקה, אלא פוטרה.

 

מריאנה אספוסיטו -מידע

מריאנה אליזבת' אספוסיטו הררה (בספרדיתMariana Elizabeth Espósito Herrera; ידועה גם כלאלי אספוסיטו, היא שחקנית,זמרת ודוגמנית ארגנטינאית. היא הגיעה לתודעה הישראלית בגלל עבודתה עם כריס מורנה וכריס מורנה גרופ. אספוסיטו הגדירה את עצמה ככוכבת ילדים בתוכניות הטלוויזיה פינת אורפלוריסיינטה וקטנטנות ונודעה לקהל הרחב בעיקר מתפקידה כמריאנלה "מר" רינלדי בתוכניתכמעט מלאכים ובלהקה Teen Angels.

[עריכה]קריירה

ב-2003, אספוסיטו עשתה את הופעת הבכורה שלה בפינת אור, תוכנית טלוויזיה לילדים מצליחה שהופקה ונוצרה על ידי כריס מורנה. היא ביצעה את אחת הדמויות המשניות המרכזיה, מלנה "קוקו" קארברה. שנה לאחר מכן, היא לוהקה בעוד תוכנית מצליחה לנוער שגם הופקה על ידי כריס מורנה, פלוריסיינטה, מבצעת את דמותה של רוברטה. ב-2005 לאלי אספוסיטו חזרה על דמותה של רוברטה במחזמר על שם הסדרה. לאחר מכן היא גילמה את אגוסטינה רוס בקטנטנות ללא סוף, סדרת המשך ללהיט המצליח קטנטנות.

ב-2007, אספוסיטו לוהקה לתפקיד הראשי כמריאנלה "מר" רינלדי בסדרת הטלוויזיה כמעט מלאכים, שגם הופקה ונוצרה על ידי כריס מורנה וכריס מורנה גרופ., אשר ידועה כאחת התוכניות הכי פופולאריות לנוער בארגנטינה ובאמריקה הלטינית.

 

פיטר - מידע

חואן פדרו לנסאני (בספרדיתJuan Pedro Lanzani; נולד ב-24 באוגוסט 1990 בבואנוס איירס) הוא שחקןזמר ודוגמן ארגנטינאי, הידוע בעיקר בשל תפקידו בטלנובלות "קטנטנות" ו"כמעט מלאכים". חואן פדרו נודע יותר בכינוי "פיטר".

הוא החל את קריירת הדוגמנות עוד לפני שהחל לשחק. בעקבות הדוגמנות הוא התגלה על ידי כריס מורנהמפיקת טלנובלות ארגנטינאיתשאחראית להפקתן של סדרות מצליחות כגון "המורדים" ו"קטנטנות". הוא מדגמן בין השאר לחברה "Mimo&Co".

את קריירת המשחק החל בשנת 2006 בדמותו של טבאנו ב"קטנטנות" והמשיך משנת 2007 עד היום ל"כמעט מלאכים" בדמותו של טיאגו. יחד עם משתתפיה הקים את להקת "טין אנג'לס".

ב-24 במאי 2009, במסגרת קידום הההופעת של "כמעט מלאכים", הגיע לנסאני לישראל, מלווה במריאנה אספוסיטו, בת זוגו כיום ושותפתו לסדרה, ושניהם אף השתתפו בפרסומות לשמפו כיף.

ביולי 2009 החלו הופעות ב"גראן רקס" בארגנטינה. בסיום הופעות אלו יצא לסיבוב הופעות עם הלהקה. בסוכות הגיע לישראל במסגרת סיבוב ההופעות.

בסוכות 2009 הגיע לנסאני לסיבוב הופעות בישראל ביחד עם כוכבי הסדרה בה הוא מככב "כמעט מלאכים". לאחר מכן יצא עם חברי להקתו לסיבוב הופעות באירופה ובאמריקה הלטינית. בדצמבר 2009 נערך בארגנטינה טקס los 40 principales בו זכו הטין בתואר הלהקה המצליחה ביותר בארגנטינה לשנת 2009.

מתחילת 2010, השנה החדשה, 'טין אנג'לס' נחלה הצלחה רבה עוד יותר משנים קודמות. הלהקה מתמודדת שוב כמועמדת בטקס los 40 principale.

במרץ 2010 החלו הצילומים לעונה הרביעית של "כמעט מלאכים". באותו חודש החלו גם סיבובי ההופעות של 'טין אנג'לס' באירופה, ובמהלכם הגיעו גם לישראל.

 אגוסטין (נצ'ו) - מידע

אגוסטין סיירה (נולד ב-23 בספטמבר 1990 בבואנוס איירס) הוא שחקן טלוויזיה ארגנטינאי.

אגוסטין החל את מקצועו בפרסומת אותה ביצע עם דודתו השחקנית. כריס מורנה ראתה אותו ובשנת 1999 לקחה לשחק בטלנובלה "קטנטנות" (2001-1995) מתחילת העונה החמישית עד סיום הסדרה בעונה השביעית. במקביל לצילום הסדרה הופיע סיירה גם בקטנטנות: הסרט המבוסס על הסדרה ובהצגות התיאטרון שלה.

בשנת 2002 השתתף בעונתה הראשונה של טלנובלת הנוער "המורדים" שם גילם פושע צעיר בשנים 20032004 שיחק ב"פינת אור" שם גילם את לוקאס, ילד יתום המנהיג חבורה של פושעים בני גילו. באותה התקופה ביקר פעמיים בישראל על מנת לקדם את "פינת אור" ששודרה באותה תקופה בערוץ הילדים כשבין היתר הוא משתתף במהלכם בספיישל מיוחד בערוץ, בקמפיין למקדונלד'ס ישראל ובמופע הסדרה שמגיע לארץ.

בין השנים 20042005 גילם את מרטין פרינצוולדן, חנון שמנמן ונחמד ממשפחה עשירה, בטלנובלה "פלוריסיינטה" כאשר במסגרתה ביקר בארץ פעם נוספת על מנת להשתתף במחזמר הסדרה שעלתה בארץ. בשנת 2006 קיבל תפקיד אורח בעונה השמינית והאחרונה של "קטנטנות" ובטלנובלת הנוער "אלמה פיראטה". בשנת 2007הוא המשיך עם כריס מורנה וקיבל את התפקיד של נצ'ו פרס אלסמנדי בטלנובלת הילדים והנוער כמעט מלאכים. היה בן זוגה של קנדלה וטראנו ששיחקה לצידו ב"כמעט מלאכים".

פבלו (סיימון) - מידע

פבלו (אנדרס) מרטינס (Pablo Martínez; נולד ב-7 בנובמבר 1987 בבואנוס איירס) הוא שחקן טלוויזיה ארגנטינאי שידוע בזכות משחקו בסדרה הארגנטינאית הפופולרית "כמעט מלאכים".

בעברו עסק מרטינס בטניס, ועבד כמורה לטניס. בשנת 2008 הצטרף לטלנובלה הארגנטינאית "כמעט מלאכים", והוא משחק בה החל מהעונה השנייה. בסדרה הוא מגלם את סימון ארצ'בלטה, בחור רגיש ורומנטי.

בספטמבר 2009 ובפברואר 2010 ביקר בישראל לצד אאוחניה סוארס כדי לקדם את המופע של "כמעט מלאכים".

מרטינס לוהק לסדרה בשם "סופר טרופה" המתרחשת בבית ספר, בה הוא יופיע כשחקן הראשי לצד קנדלה וטראנו. הסדרה תשודר במרץ 2011 בערוץ טלפה בארגנטינה.

תוכן פוגע