אמיליה אטיאס - בסדרה משחקת את אנחלס אינצ'אוסטי\סיילו מחיקו ופאס באוור.

על הדמות :

אקרובטית ורקדנית החיה בקרקס משנמצאה על ידי בעליו בגיל עשר. בשל טראומה שעברה היא לא זוכרת דבר ממה שקרה לפני שנמצאה על ידי ה"זקנים"(בעלי הקרקס) ולכן אנשי הקרקס הם משפחתה. לאחר מותם של "הזקנים" ומכירת הקרקס לאיש מאפיה המנהל את הקרקס בקשיחות, סיילו , כעת בת 20, מחליטה לצאת בחיפוש אחר דרך חדשה, ומגיעה לאחוזת אינצ'אוסטי, מקום שיכונה של קרן "בב" לילדים יתומים. סיילו היא בחורה חמה וחברותית, בעלת שמחת חיים וגישה חיובית לחיים. כשהיא מגיעה לאחוזה היא מכירה את ניקו באוור ומתאהבת בו. היא הופכת לחברתם הטובה ביותר של ילדי הקרן, ולאחר שמגלה שהאחוזה בעצם שייכת לה וששמה האמיתי הוא אנחלס אינצ'אוסטי היא מחליטה להפוך את האחוזה למעון ולקרוא לו "המעון הקסום". בסוף העונה השנייה סיילו מתחתנת עם ניקו והם שולחים את הילדים אל העתיד למשימה חשובה. הם לא עוזרים להם אך בעונה השלישית אמיליה משחקת את ביתם של ניקו וסיילו בעתיד - פאס באוור. פאס צעירה בעלת שמחת חיים, היא נוהגת לפי אותם עקרונות של הוריה - נגד אלימות. בעונה השלישית היא מלמדת באחד מבתי הספר שפתחו הוריה - מנדליי. היא מתאהבת בקמילו אסטרז'ה שמנהל את המוסד והם מתחתנים בטיול סיום הלימודים. בעונה הרביעית פאס מוחזקת ע"י התאגיד שמנסה להשתמש בכוחות המיוחדים שלה, כבת למלאכית מאאודמון. אך לבסוף היא מתה.
 

על אמיליה אטיאס :
 
שם מלא : מריה אמיליה אטיאס פומפיי
 
אמיליה אטיאס נולדה ב-20 בדצמבר ב-1978 בארגנטינה. היא דוגמנית, שחקנית, זמרת, מפיקה, ומנחה ארגנטינאית. אמיליה נולדה בשכונת בלגרנו בבואנוס איירס, כשהיא הייתה בת 6 הוריה התגרשו. יש לה ארבעה אחים : גונסלו אטיאס - תלמיד ושחקן רגבי ודוגמן, הוא קטן ממנה בשנה. התאומות - מריה אגוסטינה ומריה ברברה, גדולות ממנה בשנתיים ומקדישות את עצמן למשחק ולדוגמנות. מריה לוסיאנה, גדולה ממנה ב-8 שנים, היא עוסקת ביחסי ציבור. אמיליה התחילה את הקריירה בגיל 12 בתור דוגמנית פרסום, בכסף שהרוויחה לא רק שלמה על שיעורי המשחק והשירה שלה אלא גם עזרה לפרנס את משפחתה. מגיל 6 אמיליה חיה עם אמה, אחיה ואחיותיה, עד שעברה עם אחיותיה לדירה משלהן בשכונת פורטניו. בגיל 19 הייתה במשך שנה באוניברסיטה קתולית בניו יורק, ארה"ב, כדי ללוות את אמה. ב-3 בדצמבר 2009, התחתנה עם נעים סיברה - "טורקו" , שחקן קומי ומוזיקאי ארגנטינאי. 
בגיל 12 גילו אותה ברחוב והציעו לה לצלם את התמונות הראשונות שלה כדוגמנית. היא התחילה בתור דוגמנית, השתתפה בקמפיין של ליוויס, ובפרסומת של מנטקול. אח"כ למותגים כמו בלדנט ורקסונה. מלבד זאת השתתפה בתצוגות אופנה כדוגמנית מקצועית. כבר בגיל 15 נסעה ללונדון לעבוד בשביל הסוכנות STORM, אח"כ הייתה בצ'ילה, אורוגוואי, מקסיקו, פרו ועוד. ב-2003 השתתפה בקליפ SOY TU NENA של עמנואל הורבילור, וגם שחקה בתפקיד קצר בסדרה "המורדים". 
הקריירה שלה בתור בשחקנית התחילה בסדרה -No hay 2 sin 3, ב-2004. שם שיחקה מספר דמויות במערכונים מצחיקים. שנה לאחר מכן הצטרפה כמנחה ב - Ayer te vi לצד אלוורו נביה. ב-2006 אמיליה השתתפה בהצגה בתאטרון והשתתפה בסרט הראשון שלה "Matar a videla", עקב בעיות חוקיות הסרט עלה לאקרנים רק ב-2010. בשנת 2006 ריקרדו ארחונה בוחר בה להצטלם לקליפ שלו - pinguinos en la cama. באותה שנה היא גם משתתפת ב"רוקדים למען החלום 2".
בסוף 2006 חתמה על חוזה עם כריס מורנה, כדי לשחק לצד ניקולס ואסקז בסדרה "כמעט מלאכים". בשנה הבאה היא חותמת על חוזה נוסף לעונה השנייה של הסדרה, שהפכה למצליחה באופן מסחרר. ב-2007 אמיליה הופכת לפנים החדשות של המותג 47STREET , וב2008-2009 ל- PUNTO 1, ו- JAGUAR SHOES. ב-2009 היא ממשיכה בעונה השלישית של כמעט מלאכים בתור פאס באוור. בשנת 2010 היא כבר לא ממשיכה עם הסדרה ולא מצלמת לעונה הרביעית מלבד סגירת מעגל לדמויות שלה. ב-2010 היא גם מנחה סדרת נוער חדשה RE CREO EN VOS, בערוץ 13. אמיליה הייתה חלק מהדיסק של כמעט מלאכים וסיבובי ההופעות. היא הייתה הדוגמנית הזרה הראשונה שהצטלמה לקמפיין בגדי הים של "פלפל" בישראל. אח"כ המשיכה לדגמן לחברות סואנה, צ'נסון, קודאק ופיטר פאן.
בסוף 2010 הקימה יחד עם נעים סיברה את סיאמס הפקות. והם החלו לצלם את הסדרה החדשה שלהם MINOU, כדי למכור אותה גם בחו"ל.
 
תמונות :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
תוכן פוגע