רוצ'י במגזין פרונטו

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

תרגום מאתר נובלה נויז:

יש שם ספציפי שחוזר על עצמו כמה וכמה פעמים בתקשורת ובאתרי האינטרנט. יש ילדה מתוקה ועדינה שלא מפסיקה להודות על ההזדמנות שמשנה לה את החיים. יש שחקנית וזמרת צעירה שמקרינה סימפתיה ותמימות. יש חברה חדשה ב"טין אנג'לס".
כשנודע שמריה אאוחניה סוארז (חסמין, "כמעט מלאכים") עוזבת את להקת הנוער הארגנטינאית הכי פופלארית של הרגע, במהרה התחילו לחשוב איזה פרצוף יפה יתפוס את מקומה בלהקה.
לא היה כ"כ קשה לדמיין מכיוון שרוסיו איגרזבל (ולה, "כמעט מלאכים") נבחרה. יפה, צעירה, שרה, רוקדת ומשחקת. היא מאגדת בתוכה את כל התנאים בשביל להיות "נערת כריס מורנה".

שרביט הקסם נגעה בה לפני שהתחילה ללמוד פרסום במכללה ומאז חייה השתנו לחלוטין. הבלונדינית החדשה של הלהקה קיבלה את "La Nacion" בביתה בשכונת "ביקר". בזמן שאחותה הקטנה עם בן זוגה והחברה הכי טובה שלה ריגלו אחריה בזכוכית מגדלת, ה"טין אנג'ל" החדשה, רחוקה מלהיות המומה בעקבות העניין שהיא מעוררת בתקשורת, נראת כנהנת לענות על שאלות. "זה ריגוש גדול, אבל יחד עם זאת, אתגר ענק", מבטיחה רוסיו בשילוב של אושר ופחד.
אישוניה מתרחבים, בית החזה מתרומם וחיוכה רחב; היא חוזרת ואומרת: "זה אתגר מאוד גדול. אני צריכה לתת מעצמי 200 אחוז".
למרות שמאז שהיא הייתה ילדה קטנה היא חלמה להוציא דיסק עם שירים משלה, הידיעה הגדולה הפתיעה אותה יומיים לפני שנסעה לברזיל לחופשה עם חברותיה.
"בשלוש השנים שהייתי חלק בקאסט "כמעט מלאכים", חלקתי במות וסיבובי הופעות איתם, אבל אף פעם לא הייתי במרכז העניינים", מספרת הנערה מאיזור הצפון.
על אף שכמה מעריצות של אאוחניה, שכעסו על השינוי של הכוכבת שלהם, תקפו אותה דרך הטוויטר, רוצ'י לא מרגישה שעליה לשלם "דמי חבר". אלא שבמשך שלוש השנים האלו ביחד עם קאסט הסדרה, גם היא זכתה במעריצים שתומכים בה. מספרם עומד על מעל ל43 אלף עוקבים בטוויטר, ביניהם מועדון מעריצים של צ'ילה ושל איטליה.
"אני מקבלת את התגובות עם הרבה כבוד והערכה, אבל אני לעולם לא אוכל לענות להם, בגלל שזה מובן מה שהם מרגישים. אנחנו שני אנשים מאוד שונים ואנחנו מביאות אנרגיות שונות", מבהירה.
בין עצבים לחרדה, ב22 לינואר, רוסיו הופיעה בפעם הראשונה כחלק מ"טין אנג'לס" ב"פונטה דל אסטה", אורוגואיי, לפני יותר מ4 אלף אנשים. זו הייתה ההתחלה של סיבוב הופעות בינלאומי שיביא אותם בין היתר לתל אביב ב19 למרץ ול"גראן רקס" במהלך חופשת החורף.
"אני עדיין קצת אבודה, הייתי במשך 20 שירים על הבמה, וכבר בשיר מספר 15 לא ידעתי איפה אני אמורה לעמוד. תמיד הייתי מבצעת 3 שירים ואז הייתה לי הפסקה. עכשיו אני כל הזמן על הבמה, מנסה לא להאבד ולהתרכז ביחד עם שאר חבריי ללהקה, שהצילו אותי כמה וכמה פעמים כשהתבלבלתי", מודה בספונטניות של מי שרק עכשיו מתחילה להיות במרכז העניינים.
בנוסף, לא קשה לה להודות שהיא לעולם לא למדה שירה ומשחק: "שיחקתי רק בכמה קומדיות מוזיקליות באנגלית והייתי חלק במקהלה בבית הספר".
רוצ'י, רעננה ונינוחה בזמן כל השיחה, לא מכחישה את המזל שיש לה: "תמיד צחקתי שאמרו עליי שאני מיליונרית. נולדתי, גדלתי והלכתי לבית הספר ב"סן איסידרו". אין שום דבר רע זה. העובדה שאתה חי ב"ריקוליטה" (איזור בבואנוס איירס), לא אומר שאתה בן אדם רע או טוב".
השלב החדש הזה בחייה, לא רק דורש ממנה מחוייבות ואימונים מרובים, שבגללם החליטה לדחות הצעות לככב בסדרות בערוץ "טלפה" (Telefe), אלא גם לאמץ התנהגות מסחרית יותר. "ניצב בפני האתגר להראות את עצמי יותר כאישה מאשר להראות את אותה רוצ'י חייכנית שכולם מכירים. ביקשו ממני שאהיה יותר חושנית. עכשיו עליי להסתכל אל המצלמה ולעשות פרצוף סקסי", מסמיקה רוצ'י.
כשנשאלה איך היא מדמיינת את העתיד הקרוב, רוסיו לא היססה: היא מקווה למצוא בן זוג ספציפי שאיתו תוכל לחלוק את שארית חייה ובאותו הזמן, להכיר מקומות חדשים בזכות המוזיקה.
ישנה נערה בת 21 שלא רוצה לאכזב את אלו שנתנו לה את ההזדמנות להשיג הצלחה מסחרית והכרה אמנותית מעבר לגבולות מדינתה. יש ילדה קטנה מאושרת עם הצעצוע החדש שלה.

תוכן פוגע