העונה השלישית החלה בארגנטינה ב-20 באפריל 2009 ובישראל ב-1 בספטמבר 2009.

הפרק הראשון ממשיך מפרק הסיום של העונה השנייה, בו נפתח הספר בעל שבעת המנעולים. הספר הוא למעשה מפתח מאאודמון לעתיד; הספר מתחבר לשער החיצוני של אאודמון, שהוא למעשה השעון של עליית הגג בבית, ואילו המזרקה שימשה כשער כניסה אל העתיד. כל החברים נשאבים לעתיד ויוצאים למסע, כל אחד בדרכו. הם פוגשים את פס באוור, בתם של סיילו וניקולס, נערה צעירה וקופצנית הדומה לסיילו. בנוסף הם פוגשים את אספרנסה באוור, בתם של מלווינה וניקולס, נערה הדומה לאמה בדרך החשיבה ולאביה בהתנהגות. הנערות מסייעות לילדים לגלות את משימתם - עליהם לגלות בעצמם את משימתם ואסור להם להתפתות ולגלות מה קורה להם בעתיד, דבר שמאוד מקשה עליהם.

כאשר כל אחד מן הילדם הגיע לעתיד, הם הגיעו למקומות שונים ובודדים ולא הבינו היכן הם. אט אט התחילו הילדים למצוא אחד את השני ולעמוד בפני משימות שונות, לבסוף התאחדו כל הילדים ביחד כשאר הופי מחכה להם עם אוטובוס והם עדיין לא יודעים שזאת היא ומתקשים להאמין לה.

הופי שולחת אותם למשימות שפקד עליה ניקו הלא הוא אביה בכדי לגרום לכך שהילדים יהיו נדיבים יותר והסתכלו סביבם ולא רק על עצמם.

נצ'ו למשל מצא את ילדיו שיוולדו לו בעתיד ובכך גרם לפרדוכס. היו דברים נוספים שהילדים גילו והופי(אספרנסה) ופס ניסו למנוע מן הילדים לגלות את עתידם.

הם מתחילים ללמוד בבית ספר חדש, שנקרא מנדליי - מהמילה מנדלה (במקום המזרקה ניצבת מנדלה וסמל בית הספר גם הוא מנדלה), ומתמודדים כל אחד בדרכו עם מצבי קנאהאהבה, אחווה ועוד.

במהלך העונה מסתבר שטיאגו וקמילו הם אחים ואביהם הוא חואן קרוס.

במהלך העונה נפרדים כל הזוגות מהעונות הקודמות. מתרחשים אירועים שונים, בהם מותה של קרידד לאחר שרוחו של חואן קרוס משתכנת בגופה; רמה מתעוור; לבר של הטין-אנג'לס יש בעלים חדשים; וחסמין בהריון ולא יודעת מי האב (לבסוף מתגלה שהיא לא באמת בהריון) והריגתה של פס על ידי קמילו עקב ההשפעה של חואן קרוס. מוקדשת תשומת לב לנושא איכות הסביבה.

במהלך העונה מצטרף שחקן חדש, סבסטיאן, אחיה של פס באוור. סיילו וניקו מאמצים אותו. לסבסטיאן יש כוחות מיוחדים ובאמצעותם הוא מרפא את רמה מעיוורונו. סבסטיאן (סבס בקיצור) מבצע מספר תעלולים, למשל הוא נועל את מר וטיאגו במקלחת ומעלה את הטמפרטורה ובכך מאלץ אותם להתפשט מרוב חום וגורם לאי נעימות ביניהם, כי לשניהם יש בני זוג (פדרו ולונה).

במהלך העונה על גיבורינו למנוע את מותה של פס, מפני שביום שבו פס תמות חואן קרוס יצליח לחזור לאאודמון ויהרוס את כל שתי העולמות. 

 

בעונה 140 פרקים

*המידע לקוח מויקפדיה ושוכתב על ידי

תוכן פוגע