בוא להעתדכן פה על כמעט מלאכים!תהנו:-)

הסקופים!!!תהנו:-)

אאוחניה סוארס פרשה מהטינאנג'לס!

 

אאוחניב בהופעה בישראל. צילום: מערכת ערוץ הילדים

אתמול, באופן מפתיע, פרסמה אאוחניה סוארס שהיא פורשת מלהקת הטינאנג'לס. אאוחניה פרסמה מכתב פרידה לכל המעריצים "זהו יום מאוד מיוחד עבורי, התעוררתי עם רגשות מעורבים: התרגשות, שמחה, חרדה אבל בעיקר- מבולבלת" . היא המשיכה וסיפרה כי היא עדיין ממשיכה להתאכזב ושנמאס לה  שדורשים ממנה לחייך כל הזמן ולהיות נחמדה.

"כמעט מלאכים היה חלק חשוב מהחיים שלי,זאת הייתה ההתחלה של הבגרות שלי. עם הפרויקט הזה גדלתי, למדתי,והכרתי אנשים שלעולם לא אשכח. לעולם לא

אאוחניה. צילום: יח"צ

אשכח גם את השותפים שלי לעבודה שבסופו של דבר הפכו לחברים. מכל אחד אני לוקחת משהו איתי לנצח. אני מעריצה אותם בתור אומנים, אבל יותר מכל בתור אנשים. לחברות שלי ,החברות שלי מכמעט מלאכים שהתייצבו לידי, תמיד היו שם כשהייתי צריכה אותם, בטוב וברע, עם השמחה והעצבות שלי".

אאוחניה הודתה גם לצוות הפקה של כמעט מלאכים "תודה להפקה על ששמרתם עליי, חיזקתם ואיתגרתם אותי.  תודה לכל הטכנאים שהיו בכל ההקלטות משש בבוקר עד הלילה, תודה שגרמתם לנו לצחוק, מה שעשה לנו את היום יותר קצר ומהנה. תודה על כל ההערות שעשו אותנו למקצועים יותר, כמובן תודה לבמאים ,שיצרו את הסצנות המדהימות האלה! והכי חשוב תודה לכריס , על שבחרה אותי לשחק בפינת אור ועל שנתנה לי לגדול ביחד איתה. תודה על שלימדת אותי את מה שאני יודעת".

אאוחניה גם לא שכחה אתכם, המעריצים "תודה לכם ,המעריצים. בלעדיכם זה לא היה בכלל אפשרי. תודה על שאתם עוקבים אחרינו עד סוף העולם, תודה על המכתבים שלכם, תודה על הקפיצות, הצעקות, הבכי בכל ההופעות שלנו. תודה גם על הביקורות שמהם למדתי להשתנות.

תודה על שתמיד הייתם כנים! תודה על שלוויתם אותי ועזרתם לי בכל ההחלטות שלי,תודה לכל המדינה כולה,שתמיד מחכה לנו עם הרבה שמחה! תודה למדינות שעדיין רוצות שאבקר, אני מבטיחה שיום אחד אני אגיע, אם זה באופן אישי או מקצועי!"

בעקבות עזיבתה הפתאומית של אאוחניה, הטינאנג'לס לא יתפרקו אלא תצטרף אליהם קולגה חדשה : רוסיו איגרסבל. במרץ ההופעה של כמעט מלאכים תתקיים ללא אאוחניה, אלא עם רוסיו.

מכריס מורנה נמסר לנו הבוקר "אנחנו מאחלים לאאוחניה המון הצלחה בהמשך דרכה, ומקבלים בשמחה ובחום את רוסיו".

תוכן פוגע