טיאגו מציל את סימון. מר מודיעה לטיאגו שהקשר ביניהם תם. לוס ורנה נחלצות ועוזרות לרמה להציל את קיקה. תאו מאיים להרוג את לוס. רמה מציל את קיקה.

 קיקה מסבירה איך הצליחה לתקשר באמצעות המשדר. לוס עוזרת לטצ'ו לחלץ את אליי. רמה חוזר לעצמו ונזכר בעברו. מר מתוסכלת כי לא מצליחה להיזכר בעברה למרות מאמציה. סימון מסרב להרוג את נינה כפי שג'יי מצווה לו.

  אליי נחלצת וחוזרת להוריה הביולוגים. טוריטו גורם לסימון לראות מה ג'יי גרם. מר מארגנת השתלטות שלווה של "נה" באמצעות שיעור פתוח. רוז מקבלת התקף בשבי.

   סימון רוצה למנוע מעצמו להיהפך לג'יי ומחליטה להישאר בתקופה הנוכחית ולהסתתר בה מ-ג'יי. מר החבר'ה משתלטים על "נה". חסמין חוזרת לעצמה. סימון מספר לכולם שהוא ג'יי ומבקש את עזרתם כדי למנוע ממנו להיהפך לו.

  ג'יי מודיע לסימון שהוא יודע על תוכניותיו עם טיאגו. השער מודיע שכולם עומדים לחזור לתקופה שלהם.

 

 

 

  בפרקים הקודמים

טפי והופ רבות על לוקה. ההתנגדות להפלת החומה גוברת. המורה מגלה את זהותו לטיאגו ומאיץ בו להילחם בג'יי. חסמין מספרת למר על החיזיון שלה. טיאגו מזהיר את סימון כי הוא עומד להיהפך לג'יי.

  המתח גובר בין המחנות שתומכים בהפלת החומה לבין אלה שמתנגדים. טוריטו מוביל את לוס לנאום למען הפלת החומה. טיאגו מספר לסימון שלמרות רצונו לעזור לו, הם עלולים להיהפך לאויבים.

  סימון נותן לטיאגו להבין שהוא לצדו. השומרים מסלקים את כל החברים מחוץ לחומות. מר מחליטה לחזור לעזור לטיאגו. ז'קה רוצה לחזור לחייו הקודמים ב-"נה". תוצאת המשאל היא נגד הפלת החומה.

  סימון מתכנת מחדש את טיאגו, מר, טצ'ו, חסמין ורמה. דמותה של קיקה מפריעה בתהליך התכנות. ז'קה קודח מחום ומבקש מהופ לספר לו על חייו. כריסטובל, תאו ולוקה נתפסים במנהרות. סימון סוחט את לוס באמצעות נינה.

  ז'קה חוזר להכרה. סימון לא מצליח להגיע למחילה, אך הוא לא מאפשר להם לצאת ממנה. קנט מנסה להשתלט על מוחותיהם דרך חלומות. קיקה מופיעה בתור הפרעה בחלומות. סימון מגלה שרנה עוזרת ללוס ועוצר את שתיהן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע