ברוכים הבאים לאתר אחלה ! האתר הכי מגניב שיש, כי תמיד תמיד אחלה ! קראתי לאתר שלי אחלה  כי אני בטוח שתהנו ושיהיה לכם אחלה . באתר הזה אני אשים המון דברים שכולם יוכלו להנות ולעשות אחלה  באתר. יש הרבה אתרים בעולם האתרים שמבטיחים שיהיה לכם כיף, אבל רק באתר הזה באמת יהיה לכם אחלה . אז אל תצאו מהאתר ותזמינו גם את כל החברים שלכם להסתכל באתר אחלה .

 

אז האתר אחלה  זה על דברים שכיפיים לעשות, אחלה  לבנים, אחלה לבנות, אחלה  לילדים, בקיצור אחלה  לכולם. אני אספר לכם סיפור על יום אחד שהיה לי ממש כיף. פעם אחת נסעתי עם דוד שלי ללונה פארק בתור מתנת יום-הולדת (הייתי אז יותר קטן בן 7) ואני זוכר שכל הזמן אמרתי לדוד שלי "וואי איזה אחלה  !". דוד שלי אמר לי "ידעתי שיהיה לך אחלה ובגלל זה הבאתי אותך לכאן". שמחתי מאוד שכיף לי בלונה פארק ושדוד שלי צדק כי באמת היה לי אחלה . אהבתי ללכת לכל המתקנים שיש בלונה פארק. היה לי אחלה  גם במתקנים של הקטנים וגם במתקנים המפחידים יותר של הגדולים. אני זוכר שכשעליתי על הרכבת ערים הישנה צעקתי בלב איזה אחלה  ! והתגלשתי למטה עם הרכבת. זה היה ממש ממש מהיר אבל היה אחלה . אם לא היה לי אחלה הייתי מבקש מדוד שלי שיקח אותי הבייתה אבל היה לי כל-כך אחלה שרציתי שנישאר ונישאר עד שיהיה חושך. וגם אז רציתי להישאר כל הלילה כי היה כל-כך אחלה בלונה פארק וחשבתי שאני יכול לבלות כאן לנצח. כמובן זה לא אפשרי אפילו שמאוד אחלה , כי בסוף מקבלים בחילה ונמאס מהמתקנים וגם הלונה פארק לא פתוח עשרים וארבע שעות ביממה. הלוואי והוא היה פתוח כל הזמן שילדים יוכלו להיכנס אליו תמיד מתי שבא להם, כי הם יודעים שאחלה .


עוד משהו שאחלה  באתר זה ששמתי באתר המון תמונות מגניבות וצבעים כדי שהיה לכולם כולם אחלה . כל מי שיכנס לאתר יגיד ש אחלה . טוב אז מקווה שנהנתם עד עכשיו מהאתר אחלה , עוד מעט יהיו פה עוד כתבות ועוד תמונות יפות ואני בטוח שלא ימאס לכם ושיהיה לכם אחלה . כבר בעמוד הזה יש כמה תמונות של אנשים שמראים מה זה אחלה  :)

 

תוכן פוגע