דף הבית הראשון שלי

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

ברצוני להמליץ לכם על אתר מדהים שנתקלתי בו במהלך שיטוט באינטרנט. חיפשתי משחקים לילדים שלי ומצאתי את האתר הנהדר דף הבית הראשון שלי. אתר דף הבית הראשון שלי הוא מעין פורטל ענק לילדים שמרכז בתוכו המון תכנים שמתאימים לילדים ושילדים אוהבים. ב דף הבית הראשון שלי הכל כתוב בעיברית קלה ונוחה ואפשר פשוט להשאיר את הילד לגלוש לבד ב דף הבית הראשון שלי ולא לחשוש שלא יתסדר או שייחש, לתכנים לא ראויים.

 

אחר כך גיליתי שגם יש גרסה באנגלית ל דף הבית הראשון שלי, והיא מקבילה לגרסה העברית רק כאמור בשפה האנגלית. אתר דף הבית הראשון שלי מנסה ומצליח להתרחב גם לשוק העולמי וכובש את הילדים בישראל ומחוצה לה.

בארץ, דף הבית הראשון שלי הוא סיפור הצלחה גדול. אלפי ילדים נכנסים מדי יום לאתר דף הבית הראשון שלי ומשחקים ונהנים. גם לגרסה באנגלית של דף הבית הראשון שלי יש היענות רחבה והוא לאט לאט מצליח לצבור קהל משלו.

 

אז מה בעצם הילדים עושים כשהם נמצאים באתר דף הבית הראשון שלי? למעשה, הכל. נתחיל מהמשחקים. אחד הדברים הכי מושקעים ומוצלחים ב דף הבית הראשון שלי הוא איזור המשחקים. ב דף הבית הראשון שלי יש אלפי משחקים שונים בחינם, המחולקים לפי קטגוריות ראשיות ומשניות. יש משחקי בנים, משחקי בנות, וקטגוריות צרות יותר כמו משחקי ספורט, משחקי פעולה, משחקי איפור, משחקי בישול וכו' וכו'. בצורה הזו הילדים יכולים להתכוונן ולשחק משחקים מהסוג שהם אוהבים, בלי צורך לחפש שעות באינטרנט ולהסתבך עם הוראות באנגלית. באתר דף הבית הראשון שלי לכל המשחקים מצורף טקסט בעברית שמסביר על מה המשחק וכיצד לשחק בו.

 

דף הבית הראשון שלי

עוד איזור מוצלח ביותר באתר דף הבית הראשון שלי הוא כמובן איזור הקליפים. יש ב דף הבית הראשון שלי מאות קליפים בנושאים שונים, כמו למשל שירי ילדים, שירים של חגים, פרקים מסדרות שילדים אוהבים ועוד. הכל דרך הערוץ של דף הבית הראשון שלי באתר פליקס, אחד הערוצים המצליחים בקרב הילדים.

 

באתר דף הבית הראשון שלי יש גם המלצות לספרי ילדים. כל כמה זמן מועלה לאתר המלצה נוספת על ספר ילדים חדש שיצא לאור, וכך הילדים נחשפים לא רק לתכנים של האינטרנט ומתפתים לקרוא ספרים. אני יכול לספר לכם שעל הילד שלי זה עבד. אז לסיום, אמליץ לכם בחום רב על דף הבית הראשון שלי, אני בטוח שהילדים שלכם יהנו!

תוכן פוגע