איזה כיף זה פייסבוק! הרבה מאוד שעות מהיום שלי אני נמצא ב פייסבוק. יש לי המון המון חברים בתוך פייסבוק ואני נהנה מאוד לקרוא מה קורה איתם ולראות את התמונות שלהם בפייסבוק. לכל החברים שלי בפייסבוק יש תמונות פרופיל מאוד יפות וגם לי. אני תמיד משנה את התמונת פרופיל שלי לתמונה מצחיקה. אחרת. החברים שלי ב פייסבוק תמיד אוהבים את התמונות שלי ועושים לי לייק על התמונות. בפייסבוק אפשר לדבר עם החברים גם דרך צ'אט, שזה ממש מגניב וקל. אחרי בית ספר אני והחברים שלי תמיד נכנסים כולם ל פייסבוק ומדברים דרך הצ'אט. אם נגיד מישהו היה חולה ולא הגיע לבית ספר באיזה יום, אז אני שולח לו הודעה אישית ב פייסבוק עם כל השיעורים שהיה לעשות באותו יום כדי שיידע.

 אני שם לב שלא רק החבר'ה שלי גולשים ב פייסבוק כל הזמן, אלא גם הרבה הרבה ילדים אחרים. זה הפך ממש לתופעה. כמעט לכולם יש היום פייסבוק. אני חושב שמה שעזר לזה לקרות זה שהפכו את ה פייסבוק גם לעיברית, ועכשיו יש הרבה ילדים שיכולים להשתמש ב פייסבוק אפילו שהם לא יודעים אנגלית או יודעים אבל לא ממש טוב. גם אני משתמש ב פייסבוק בעיברית כי זה יותר קל לי. אולי כשאהיה קצת יותר גדול ואדע אנגלית יותר טוב אני אחליף בחזרה את ה פייסבוק לאנגלית כי זה יותר יפה לדעתי.

פייסבוק

 חוץ מזה אני חושב ש פייסבוק זה אחלה של דבר, אפשר לדבר עם הרבה חברים ולשמור על קשר עם חברים שכבר לא רואים הרבה או שרחוקים. סתם לדוגמא, ילדים שעוברים מבית-ספר יסודי לחטיבת ביניים, ורוצים לשמוק על קשר עם החברים שלהם מהבית ספר היסודי. אז ב פייסבוק אפשר לעשות את זה ממש בקלות. אנחנו פתחנו קבוצה ב פייסבוק לשכבה שלנו וככה אנחנו יודעים שתמיד אפשר יהיה לשמור על קשר עם כולם. דרך ה פייסבוק אנחנו משתפים ומעלים תמונות שלנו, מספרים מה כל אחד עושה ואיזה חוויות יש לו.

יש גם את המשחקים של פייסבוק, שזה כמו משחקי מחשב קטנים כאלה בתוך ה פייסבוק. אני ממש מכור למשחקים כאלה ב פייסבוק, כמו טריוויה, פראמוויל וכל מיני חידונים כאלה.

 טוב אז כאן דיברתי קצת על פייסבוק בכללי, בהמשך אני מבטיח להוסיף לאתר עוד דפים בהם אכתוב על כל מיני נושאים מעניינים שיש ב פייסבוק. יאללה אני חוזר ל פייסבוק  :)

תוכן פוגע