תקשיבו לא מספיק עים השקרים כאן הכול אמיתי ומציותי

 

תקשיבו לי 

כול מה שאתם צריחים נימצא כאן הכול

 

בדיחות קרש

דלת של אוטו
שלושה חברים נסעו לטייל במדבר. אחד הביא מים, השני הביא אוכל והשלישי דלת של אוטו. שאלו את הראשון: "למה הבאת מים?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה צמא אני אשתה". שאלו את השני: "למה הבאת אוכל?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה רעב אני אוכל." שאלו את השלישי: "למה הבאת דלת של אוטו?" אמר: "אשתי אמרה שאם יהיה לי חם אפתח חלון."
 

בלונדיניות

פלזמה לבלונדינית
בלונדינית נכנסה לחנות כדי לקנות פלזמה. היא הצביעה על הפלזמה ושאלה אם אפשר לקנות אותה. ענו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה את השיער לחום, חזרה ושאלה אם אפשר לקנות את הפלזמה. אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה לשחור, חזרה ושאלה, ושוב אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". ואז היא שאלה: "איך אתם יודעים כל פעם שאני בלונדינית?" ענו לה: "כי רק בלונדינית מצביעה על מיקרוגל ואומרת שזה פלזמה." ------- תודה לעדן מתל אביב :)

בעלי חיים

זבוב פופולארי
זבוב אחד אומר לחברו: נראה לי שאני זבוב מאד מיוחד. שואל אותו חברו: למה נראה לך? עונה הזבוב: כי בכל פעם שאני עובר ליד אנשים הם מוחאים לי כפיים

הומור שחור

שמן שומני
ממה עושים שמן זית? מזיתים. וממה עושים שמן תירס? מתירס. וממה עושים שמן תינוקות? -------- תודה לזיו מדימונה :)

כללי

מעיין המים הקדושים
שלושה ארכיאולגים חיפשו את מעיין המים הקדושים. כשמצאו אותו ראו את השטן עומד לידו. השטן אמר להם שכדי לשתות מהמים הקדושים הם צריכים לבצע מעשה רע. לאחר 3 שעות חזרו הארכיאולוגים. שאל השטן את הראשון: "איזה מעשה רע עשית?" אמר הראשון: "שדדתי את השכנים שלי." אמר השטן: "אתה יכול לשתות מהמעיין". בינתיים השלישי צוחק. שאל השטן את השני: "מה אתה עשית?" ענה השני: "רצחתי את אשתי." גם הוא קיבל אישור לשתות מהמעיין, ובינתיים השלישי ממשיך לצחוק. שאל אותו השטן: "מה אתה עשית?" אמר השלישי בעודו מתפקע מצחוק: "אני השתנתי במעיין." -------- תודה לאיתי מתל אביב :)

סקס

ארוחת שבת
זוג אוהבים החליטו ללכת לארוחת שבת אצל הוריה של הבחורה. באותו הבוקר, רמזה הבחורה לבחור שבלילה מאוחר יותר הם ייכנסו יחד למיטה. הבחור הבין את הרמז והלך לבית המרקחת לקנות קונדומים. המוכר שאל אותו אם הוא רוצה הרבה או קצת? הבחור ענה לו שהרבה, כי נראה לו שהוא הולך לחגוג על הבחורה הזאת. המוכר הסביר לו כל מה שהוא צריך לדעת על סקס, והבחור הלך לדרכו. כשהגיע הבחור לארוחת שבת הוא הרכין את ראשו כבר כשהתיישב. בברכת המזון, הבחור עדיין הרכין את ראשו. אמרה לו הבחורה: "לא ידעתי שאתה כל-כך דתי". ענה לה הבחור: "לא ידעתי שאבא שלך רוקח"!

עדות

חטוף פרסי
חוטף אחד מתקשר לפרסי ואומר לו: "שמע, חטפתי את הבן שלך. רוצה אותו בחזרה? תביא 10,000 שקל". שואל הפרסי: "הילד אוכל?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד שותה?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד מכוסה טוב בלילה?" החוטף: "כן". אומר הפרסי: "אז אולי תקח גם את אח שלו..."? -------- תודה לדניאל מראשל"צ :)

פוליטיקה

ההבדל
שאלה: מה ההבדל בין הכנסת לקונדום? תשובה: בקונדום נכנס רק שמוק אחד...

תוכן פוגע