שלום לכל מי שביקר באתר שלי או מבקר באתר שלי הגעטם לאתר תוכנית לילדים פו תכלו לראות את כל התכנית לילדים שקימות. כאן תכלו גם להקיר דמוית חדשות שמעולם לא הקרתם.

בובספוג", המשודרת ב-120 מדינות, היא סדרת האנימציה היקרה ביותר בעולם: עלות הפקתו של כל פרק נאמדת במיליון דולר, בשל מורכבות האנימציה. זו הסדרה הרווחית ביותר של ניקלודיאון, ומשנת 2001 היא תוכנית האנימציה לילדים מספר אחת בארצות הברית.

היוצר שלה, סטיב הילנבורג, אנימטור שלפני כן היה אחראי לסדרה "החיים המודרניים של רוקו", ברא אנימציה עשירה, צבעונית, רבת דמיון ומשעשעת מאוד. הילנבורג, בן 47, שיצר את בובספוג סמוך ללידת ילדו הראשון, הוא יוצר המפליא לנצל את המדיום הזה. העובדה שלמד ביולוגיה ימית לתואר ראשון היא חביבה כפרט טריוויה, אבל לא ניכר שהיא תרמה הרבה להתרחשויות. קשה לדמיין שבאוניברסיטה למד על יצורים כמו הסנאית מטקסס שמסתובבת במימי הסדרה בחליפת צלילה שנראית יותר כמו חליפת אסטרונאוט.

אף שלבובספוג יש עבודה והוא גר לבדו, דמותו היא בעצם דמות של ילד - תמים וטוב לב, חבר טוב, נאמן, חרוץ ואופטימי. שום טיפת רוע לא נספגה בו. בהיותו ילד הוא גם קצת מעצבן. יש לו קול צווחני (בדיבוב הקיצוני של טום קני באנגלית ושל עידו מוסרי בעברית), וכשהוא ופטריק נמצאים ביחד אין גבול לרעש שהם יוצרים. הוא מטריף את סקווידוויד השכן הנרגן, אבל לא בניסיון להציק לו: בובספוג דווקא מעריץ אותו. כי גם כשבובספוג מעצבן, זה לא בכוונה. הוא לא באגס באני ולא בארט סימפסון. הוא פשוט יצור סימפטי, שהכוונות הטובות מדי שלו גורמות בלגן. כמו ילד שמכין להוריו ארוחת ערב בהפתעה.

תוכן פוגע