בדיחות.

בלונדינית

פלזמה לבלונדינית

בלונדינית נכנסה לחנות כדי לקנות פלזמה. היא הצביעה על הפלזמה ושאלה אם אפשר לקנות אותה. ענו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה את השיער לחום, חזרה ושאלה אם אפשר לקנות את הפלזמה. אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". הלכה וצבעה לשחור, חזרה ושאלה, ושוב אמרו לה: "אנחנו לא מוכרים לבלונדיניות". ואז היא שאלה: "איך אתם יודעים כל פעם שאני בלונדינית?" ענו לה: "כי רק בלונדינית מצביעה על מיקרוגל ואומרת שזה פלזמה."

בלונדיניים

למה לבלונדיניות יש כחול מסביב לטבור? כי הגברים הבלונדיניים לא יותר חכמים...

 

בלונדינית נכנסת לספרייה ומבקשת גלידה

בלונדינית נכנסת לספרייה ומבקשת גלידה, אומרת לה הספרנית: "סליחה גברתי אבל את נמצאת בספרייה", ענתה הבלונדינית: אה, סליחה, ולוחשת: "תביאי, לי בבקשה גלידה."
 

בלונדינית אחת נוסעת במכונית

בלונדינית אחת נוסעת במכונית הבי אם וו שלה, חותכת נהג משאית וכמעט גורמת לו ליפול מצוק. נהג המשאית המעוצבן מורה לה לעצור והיא עוצרת. הוא מסרטט עיגול על הכביש ואומר לה לעמוד בפנים ולא לצאת. הוא מוציא סכין וקורע לה את מושבי העור במכונית. הוא מסתובב ורואה שהיא מחייכת. הוא חוזר למשאית, לוקח מחבט בייסבול ומנפץ את החלונות של המכונית. הוא מסתובב והוא רואה שהיא צוחקת. עכשיו הוא ממש מעוצבן... שוב הוא לוקח את הסכין ומפנצ´ר את הצמיגים של המכונית. הוא מסתובב והוא רואה שהיא נשפכת מצחוק! "מה כל-כך מצחיק?" הוא שואל. אז היא עונה: "בכל פעם שלא הסתכלת יצאתי מהעיגול!
 

מה משותף לבלונדינית חכמה ועב"מ?

מה משותף לבלונדינית חכמה ועב"מ? על שניהם שומעים אבל אף פעם לא רואים אותם!
 
 

שתי בלונדיניות

שתי בלונדיניות הולכות ברחוב. פתאום הראשונה מוצאת מראה, מסתכל לתוכה ואומרת: "וואי, איך זאתי מוכרת לי"... השינה לוקחת ממנה את המראה ואומרת: "יא מפגרת, זו אני!"
 
בדיחות קרש
 
שלושה חברים נסעו לטייל במדבר. אחד הביא מים, השני הביא אוכל והשלישי דלת של אוטו. שאלו את הראשון: "למה הבאת מים?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה צמא אני אשתה". שאלו את השני: "למה הבאת אוכל?" אמר: "אשתי אמרה שאם אהיה רעב אני אוכל." שאלו את השלישי: "למה הבאת דלת של אוטו?" אמר: "אשתי אמרה שאם יהיה לי חם אפתח חלון."
 
 
יד ראשונה
מה עושה אדם שאיבד יד? הולך לחנות יד שנייה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכן פוגע